Vodný granát magnetický SpyraBlast Blue&Red Spyra protišmykový s gumeným povrchom znovupoužiteľný sada 6 kusov od 14 rokov

Popis produktu

Vodný granát magnetický SpyraBlast Blue&Red predstavuje skvelé doplnenie výzbroje k vodným pištoliam Spyra, ocenia ich dospelí aj deti od 14 rokov. Adrenalínoví nadšenci sa vynikajúco zabavia pri hádzaní vodných granátov, na nich čaká sada 6 vodných granátov v červenom a modrom vyhotovení, ktoré si rozdelia do tímov podľa farby. Vodné granáty sú vyrobené z mäkkej protišmykovej gumy, vyznačujú sa dlhou životnosťou a samotesniaci magnetický uzáver zabezpečí, že sa granát otvorí až po dopade na svoj cieľ. Granát dokážete naplniť vodou mimoriadne rýchlo iba za 1 sekundu - stačí ho ponoriť pod vodu, magneticky ho uzavrieť a je pripravený na hádzanie.

Vodné granáty SpyraBlast dokážete používať opakovane vďaka vysokej kvalite materiálu, silikónový povrch sa dá ľahko vyčistiť po každej hre. Priemer vodného granátu je 6,2 cm a zmestí sa doň približne 100 ml vody. Granáty na vodu naplníte vodou v akejkoľvek nádobe s vodou, najlepšie ich však využijete v kombinácii s vodnou nádržou SpyraBase a tímovým farbivom do vody (nie sú súčasťou balenia). Granáty odporúčam používať iba v exteriéri - pri hre na záhrade, dvore, prípadne sa dajú vziať na výlety a dovolenky. Vďaka granátom získate realistickejšie zážitky pri tímových súbojoch so svojimi kamarátmi a kolegami.

  Nemecká spoločnosť Spyra so sídlom v Mníchove prináša deťom a dospelým prémiové vodné pištole vyvinuté podľa najnovších technológií. Vodné zbrane Spyra s elektronickým aj manuálnym nabíjaním Spyra umožňujú umožňujú používateľovi silnú a presnú streľbu na veľké vzdialenosti. V sortimente značky Spyra sa nachádza aj kvalitné príslušenstvo k vodným pištoliam, ako sú vodné granáty, tímové farbivá, vodné nádrže a mnoho ďalších doplnkov.

  Doprava 79

  Technické parametre

  Vekod 14 rokov
  PôvodVyrobené v Nemecku
  Balenie v kartóne A/NÁno
  Hmotnosť0,12 kg
  Priemer6,2 cm
  Farbamodrá,červená
  Set produktovNie
  loader  Načítavam sety...

  Hodnotenia

  loader  Načítavam hodnotenia...
   Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.