Vodné pištole s manuálnym nabíjaním vodou SpyraLX Duel Spyra sada 2 kusov s mechanickým indikátorom stavu nádrže a dostrelom 9 metrov 100% mechanické od 14 rokov

Popis produktu

Sada 2 vodných pištolí SpyraLX Duel v červenom a modrom vyhotovení predstavuje skvelý duelový set pre chlapcov a dievčatá už od 14 rokov, zabavia sa s nimi aj dospelí. Vodná pištoľ s technológiou SpyraBlast vám umožní zasiahnuť cieľ až vo vzdialenosti 9 metrov. Mechanický indikátor informuje používateľa kapacite vodného zásobníka. Pištoľ dokážete napumpovať vodou a pripraviť k streľbe za krátku chvíľku. Je vyrobená z pevných a odolných plastov, poskytuje bezpečný úchop a stabilitu v akejkoľvek pozícii. Vodná pištoľ SpyraLX poskytne vynikajúcu zábavu pri rodinných posedeniach, párty a oslavách, adrenalínoví nadšenci si môžu usporiadať aj oficiálne turnaje. Uvedená cena platí za duelový set 2 vodných pištolí SpyraThree.

Vodné súboje v záhrade a na dvore:

  • kolektívne hry – zahrajte sa so svojimi priateľmi a rodinou pri tímovej hre v záhrade a na dvore. Vyhráva tím, ktorý sa dokáže lepšie kryť, strieľať a efektívnejšie pracovať s nabíjaním.
  • streľba na poháre – pripravte svojim blízkym súťaž v presnosti pri streľbe na plastové poháriky, pričom rozhoduje nielen presnosť, ale aj rýchlosť streľby. Komu sa podarí zostreliť ciele za najkratšiu dobu?
  • tréning  skvelé odreagovanie aj pre jednotlivcov. Deti si môžu v záhrade pripraviť cvičné ciele a trénujú svoju presnosť, zlepšujú koordináciu ruka-oko, učia sa efektívne nabíjať pištoľ.
  • turnaj Spyra  usporiadajte si so svojimi kamarátmi súťažný turnaj podľa pravidiel.

Vodná striekacia pištoľ SpyraLX predstavuje vynikajúcu a bezpečnú zábavu pre celú rodinu. Je to ideálna hračka pre deti a dospelých, ktorí majú radi adrenalín a radi sa osviežia počas horúcich letných dní. Pištoľ SpyraLX dokáže s plnou nádržkou vystreliť až 18 silných vodných výstrelov. Vyznačuje sa moderným dizajnom, futuristický vzhľad očarí deti na prvý pohľad, rukoväť so zdrsneným úchopom zaručí ľahkú manipuláciu. Vodná pištoľ je manuálna, nevyžaduje nabíjanie a preto je vždy pripravená na akciu. Pri dopĺňaní vody sa môžete spoľahnúť na akýkoľvek vodný zdroj - pri hre si pripravte nádobu alebo vedro s vodou, ľahko ju nabijete aj z bazéna. O prípadné nečistoty sa postará integrovaný filter, ktorý zabráni drobným čiastočkám preniknúť do nádržky.

Hmotnosť prázdnej zbrane je 1,4 kg, pri plnom nabití vodou váži 2,1 kg. Nemecká spoločnosť Spyra so sídlom v Mníchove prináša deťom a dospelým prémiové vodné pištole vyvinuté podľa najnovších technológií. Vodné zbrane Spyra s elektronickým aj manuálnym nabíjaním Spyra umožňujú umožňujú používateľovi silnú a presnú streľbu na veľké vzdialenosti. V sortimente značky Spyra sa nachádza aj kvalitné príslušenstvo k vodným pištoliam, ako sú nádrže na vodu, vodné granáty, tímové farby a mnoho ďalších doplnkov.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 14 rokov
PôvodNemecko
Rozmery62*22*8 cm
Rozmery balenia67*23*10 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,8 kg
Farbamodrá,červená
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.