Vodná pištoľ s manuálnym nabíjaním vodou SpyraGO Red Spyra s elektronickým indikátorom stavu batérie a dostrelom 8 metrov červená od 8 rokov

Popis produktu

Vodná pištoľ SpyraGO Red predstavuje skvelú prvú vodnú pištoľ pre chlapcov a dievčatá už od 8 rokov, zabavia sa s ňou aj dospelí. Vodná pištoľ s technológiou SpyraBlast vám umožní zasiahnuť cieľ až vo vzdialenosti 8 metrov. Elektronický LED indikátor informuje používateľa o stave batérie. Pištoľ dokážete naplniť čistou vodou z kohútika alebo z fľaše za krátku chvíľku a je okamžite pripravená na streľbu. Je vyrobená z pevných a odolných plastov, poskytuje bezpečný úchop a stabilitu v akejkoľvek pozícii. Vodná pištoľ SpyraGO poskytne vynikajúcu zábavu pri rodinných posedeniach, párty a oslavách, adrenalínoví nadšenci si môžu usporiadať aj oficiálne turnaje.

Vodné súboje v záhrade a na dvore:

  • kolektívne hry – zahrajte sa so svojimi priateľmi a rodinou pri tímovej hre v záhrade a na dvore. Vyhráva tím, ktorý sa dokáže lepšie kryť, strieľať a efektívnejšie pracovať s nabíjaním.
  • streľba na poháre – pripravte svojim blízkym súťaž v presnosti pri streľbe na plastové poháriky, pričom rozhoduje nielen presnosť, ale aj rýchlosť streľby. Komu sa podarí zostreliť ciele za najkratšiu dobu?
  • tréning  skvelé odreagovanie aj pre jednotlivcov. Deti si môžu v záhrade pripraviť cvičné ciele a trénujú svoju presnosť, zlepšujú koordináciu ruka-oko, učia sa efektívne nabíjať pištoľ.
  • turnaj Spyra  usporiadajte si so svojimi kamarátmi súťažný turnaj podľa pravidiel.

Vodná striekacia pištoľ SpyraGO predstavuje vynikajúcu a bezpečnú zábavu pre celú rodinu. Je to ideálna hračka pre deti, ktoré majú radi adrenalín a radi sa osviežia počas horúcich letných dní. Pištoľ SpyraGO dokáže s plnou nádržkou (450 ml) vystreliť až 75 silných vodných výstrelov. Vodná zbraň sa nabíja pomocou USB-C kábla (súčasťou balenia) a pri plnom nabití akumulátora dokáže zbraň vystreliť až 9000-krát. Vyznačuje sa moderným dizajnom, futuristický vzhľad očarí deti na prvý pohľad, rukoväť so zdrsneným úchopom zaručí ľahkú manipuláciu. 

Hmotnosť prázdnej zbrane je 1,4 kg, pri plnom nabití vodou váži 2,1 kg. Nemecká spoločnosť Spyra so sídlom v Mníchove prináša deťom a dospelým prémiové vodné pištole vyvinuté podľa najnovších technológií. Vodné zbrane Spyra s elektronickým aj manuálnym nabíjaním Spyra umožňujú umožňujú používateľovi silnú a presnú streľbu na veľké vzdialenosti. V sortimente značky Spyra sa nachádza aj kvalitné príslušenstvo k vodným pištoliam, ako sú nádrže na vodu, vodné granáty, tímové farby a mnoho ďalších doplnkov.

Doprava 29

Technické parametre

VekOd 8 rokov
PôvodNemecko
Rozmery54*19*6 cm
Rozmery balenia58*20*7 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,6 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.