Vodná pištoľ plne elektronická s automatickým nabíjaním vodou SpyraThree Blue Spyra s elektronickým digitálnym displejom a 3 režimy streľby s dostrelom 15 metrov modrá od 14 rokov

Popis produktu

Elektronická vodná pištoľ SpyraThree Blue predstavuje špičkovú vodnú hračku pre chlapcov a dievčatá už od 14 rokov, zabavia sa s ňou aj dospelí. Automatická vodná pištoľ s technológiou SpyraBlast vám umožní zasiahnuť cieľ až vo vzdialenosti 10 metrov (v League móde až 15 metrov). Ponúka ľahké prepínanie medzi 3 módmi streľby, digitálny displej informuje používateľa o stave nabitia a kapacite vodného zásobníka. Pištoľ sa dokáže automaticky naplniť a pripraviť k streľbe do 10 sekúnd. Je vyrobená z pevných a odolných plastov, poskytuje bezpečný úchop a stabilitu v akejkoľvek pozícii. Vodná pištoľ SpyraThree poskytne vynikajúcu zábavu pri rodinných posedeniach, párty a oslavách, adrenalínoví nadšenci si môžu usporiadať aj oficiálne turnaje.

Vodné súboje v záhrade a na dvore:

  • kolektívne hry – zahrajte sa so svojimi priateľmi a rodinou pri tímovej hre v záhrade a na dvore. Vyhráva tím, ktorý sa dokáže lepšie kryť, strieľať a efektívnejšie pracovať s nabíjaním.
  • streľba na poháre – pripravte svojim blízkym súťaž v presnosti pri streľbe na plastové poháriky, pričom rozhoduje nielen presnosť, ale aj rýchlosť streľby. Komu sa podarí zostreliť ciele za najkratšiu dobu?
  • tréning  skvelé odreagovanie aj pre jednotlivcov. Deti si môžu v záhrade pripraviť cvičné ciele a trénujú svoju presnosť, zlepšujú koordináciu ruka-oko, učia sa efektívne nabíjať pištoľ.
  • turnaj Spyra  usporiadajte si so svojimi kamarátmi súťažný turnaj podľa pravidiel.

3 módy streľby:

  • Open Mode – klasická streľba
  • Burst Mode – potiahnutie spúšte uvoľní 3 výstrely za sebou
  • League Mode – ide o oficiálny mód pre Spyra turnaj. Rýchlosť streľby je obmedzená, ale stlačenie spúšte uvoľní silný výstrel do vzdialenosti 15 metrov

Vodná striekacia pištoľ SpyraThree predstavuje vynikajúcu a bezpečnú zábavu pre celú rodinu. Je to ideálna hračka pre deti a dospelých, ktorí majú radi adrenalín a radi sa osviežia počas horúcich letných dní. Pištoľ SpyraThree dokáže s plnou nádržkou vystreliť až 22 silných vodných výstrelov. Vyznačuje sa moderným dizajnom, futuristický vzhľad očarí deti na prvý pohľad, rukoväť so zdrsneným úchopom zaručí ľahkú manipuláciu. Elektronická vodná pištoľ funguje na akumulátor, ktorý sa dá jednoducho nabíjať pomocou USB-C kábla (4 hodiny nabíjania) a poskytne užívateľovi kapacitu na približne 2200 výstrelov. Pri dopĺňaní vody sa môžete spoľahnúť na akýkoľvek vodný zdroj - pri hre si pripravte nádobu alebo vedro s vodou, ľahko ju nabijete aj z bazéna. O prípadné nečistoty sa postará integrovaný filter, ktorý zabráni drobným čiastočkám preniknúť do nádržky.

Hmotnosť prázdnej zbrane je 2,2 kg, pri plnom nabití vodou váži 2,9 kg. Nemecká spoločnosť Spyra so sídlom v Mníchove prináša deťom a dospelým prémiové vodné pištole vyvinuté podľa najnovších technológií. Vodné zbrane Spyra s elektronickým aj manuálnym nabíjaním Spyra umožňujú umožňujú používateľovi silnú a presnú streľbu na veľké vzdialenosti. V sortimente značky Spyra sa nachádza aj kvalitné príslušenstvo k vodným pištoliam, ako sú nádrže na vodu, vodné granáty, tímové farby a mnoho ďalších doplnkov.

Doprava 79

Technické parametre

Vekod 14 rokov
PôvodNemecko
Rozmery67*24*10 cm
Rozmery balenia68*26*10 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,3 kg
NoteUSB-C charging (cable included)
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.