Nádrž pre vodné pištole SpyBase Red Spyra červená s objemom 15 litrov odolná skladacia s popruhmi od 8 rokov

Popis produktu

Nádrž pre vodné pištole SpyraBase Red v červenom vyhotovení predstavuje vynikajúci doplnok pri vodných súbojoch, ktorý ocenia dospelí aj deti od 8 rokov. Adrenalínoví nadšenci sa pri hre s vodnými pištoľami Spyra môžu spoľahnúť na praktický zdroj, z ktorého budú čerpať vodu a nabíjať svoje zbrane. Skladacia nádrž je vyrobená z pevného nepriepustného textilu, váži iba 1,2 kg a zmestí sa do nej 15 litrov vody. Dá sa ľahko prenášať vďaka 2 pevným popruhom, nezaberá veľa miesta, po každej hre sa dá rýchlo poskladať a uložiť.

Vodná nádrž SpyraBase vyniká vysokou odolnosťou a stabilitou v akomkoľvek prostredí. Spoľahnete sa na ňu pri hre v záhrade a na dvore, dá sa vziať na dovolenky, výlety, jednoducho všade, kde sa rozhodnete zažiť adrenalínové dobrodružstvo so rodinou. Vďaka nej získate ešte realistickejšie zážitky pri tímových hrách so svojimi kamarátmi a kolegami, vďaka výraznej červenej farbe sa ľahko odlíšite od súpera. Rozmery poskladanej nádrže sú 35*23*6 cm, rozmery v rozloženom stave sú 35*35*20 cm.

  Nemecká spoločnosť Spyra so sídlom v Mníchove prináša deťom a dospelým prémiové vodné pištole vyvinuté podľa najnovších technológií. Vodné zbrane Spyra s elektronickým aj manuálnym nabíjaním Spyra umožňujú umožňujú používateľovi silnú a presnú streľbu na veľké vzdialenosti. V sortimente značky Spyra sa nachádza aj kvalitné príslušenstvo k vodným pištoliam, ako sú vodné granáty, vodné pištole, tímové farby a mnoho ďalších doplnkov.

  Doprava 79

  Technické parametre

  VekOd 8 rokov
  PôvodNemecko
  Rozmery35*35*20 cn
  Objem L15 l
  Farbačervená
  Set produktovNie
  loader  Načítavam sety...

  Hodnotenia

  loader  Načítavam hodnotenia...
   Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.