Vodná hra Waterplay Rotterdam BIG skladacia s lodičkami modrá

Popis produktu

BIG skladacia súprava Waterplay Rotterdam je krásna hračka pre deti od 3 rokov. Táto vodná hračka je zároveň vodnou cestou pre loďky, takže deti sa zabavia od rána do večera. Waterplay Rotterdam prichádza s krásnou loďkou s kapitánom, ktorý to celé riadi. Po napustení vody sa po celom obvode môžu prevážať aj dve loderýchle jazdy a naháňačky nie sú ničím výnimočným. Súprava má krásnu žiarivú modrú farbu, je vyrobená z kvalitného plastového materiálu s UV filtrom. Rozmery detskej hračky sú 90*50*9cm, dá sa veľmi ľahko poskladať aj rozložiť. Vodná cesta je vodotesná, takže sa netreba báť, že voda pretečie. Deti sa môžu do sýtosti hrať na moreplavcov.

Deti môžu vďaka kľuke meniť smer vody a tak sa zábavným spôsobom učia ako vznikajú vodné prúdy. Tento úžasný hrací systém zabezpečí zábavu, pretože obsahuje to, čo deti milujú: vodu a loďky. Môžu sa veľa naučiť o sile a pohybe vody, o tom ako veci fungujú, rozvíja sa ich kreativita a predstavivosťHračka je svojou veľkosťou veľmi praktická, deti si ju môžu v lete vyniesť vonku a zahrať sa na čerstvom vzduchu, ale skrátia si pri nej aj dlhé zimné chvíle vo vnútri bytu alebo domu.

BIG je renomovaný nemecký výrobca, ktorý má medzinárodne vedúce postavenie vo výrobe vysoko kvalitných plastových hračiek pre deti. Jej symbolom je byvol, ktorého charakteristiky sú: sila, robustnosť a odolnosť a zároveň to sú charakteristiky pre všetky detské hračky BIG. Rodičia tejto značke dôverujú a chvália ju hlavne kvôli preukázanej bezpečnosti, najvyspelejšej technike pri výrobe a používaniu nezávadných materiálov. Na detskú hračku je poskytnutá záruka 3 roky. Použitý plast obsahuje špeciálny UV filter, ktorý zabezpečí, že hračka je celé roky krásna a žiarivá presne ako v prvý deň.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery90*50*9 cm
Celková výška9 cm
Rozmery balenia55*45*45
Celková dĺžka90 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,4 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.