Vodná hra Waterplay Niagara BIG skladacia s lodičkami modrá

Popis produktu

Úžasné dobrodružstvo zažijú vaše deti pri skladacej vodnej hre Niagara značky BIG. Skladacia vodná dráha sa dá zostaviť podľa fantázie, jednotlivé diely majú patentované spoje, ktoré dieťaťu umožnia ľubovoľne poskladať vodnú dráhu. Sústava vodnej dráhy obsahuje manuálnu pumpu na vodu, ktorou sa vytvára vodný prúd, aby mohli loďky divoko brázdiť vodnými kanálmi. Vďaka zvýšenej vodnej šmýkačke naberie loďka rýchlosť a dokáže svižne prebehnúť celou dráhou. Vodná hra obsahuje tri rôzny typy lodí a vodné lietadlo, každý dopravný prostriedok má vlastného kapitána. Pre usmernenie toku vody, a teda aj smeru plavidiel slúžia vodné brány, ktoré sú tiež súčasťou balenia.

Vodná hra Waterplay Niagara značky BIG obsahuje dokopy až 41 dielov. Hračka má žiarivú modrú farbu, ktorá evokuje detské hry vo vode. Doplnky akými sú vodné brány majú žltú farbu. Skladacia vodná dráha je vhodná pre chlapcov aj dievčatá vo veku od troch rokov. Rozmermi 130*90*22 cm ide o skutočne veľkú hračku, s ktorou sa zahrá niekoľko detí naraz. Detská vodná hra Niagara BIG je chránená UV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov.

Značka BIG si je istá kvalitou svojich výrobkov, a preto poskytuje nadštandardnú záruku tri roky. Vodná hra Niagara BIG je testovaná nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné a recyklovateľné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery130*90*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia70*50*45
Celková dĺžka130 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.