Vodná hra Waterplay BIG skladacia s kačičkami modrá

Popis produktu

Veľa mokrej zábavy zažijú vaše deti pri skladacej vodnej hre Waterplay značky BIG s kačičkami. Skladacia vodná dráha poskytne dieťaťu zábavu už pri samotnom skladaní, jednotlivé diely majú patentované spoje, ktoré zabránia priesaku vody. Sústava vodnej dráhy obsahuje dlhý vodný kanál, turbínu na batérie, ktorá vytvára vodný prúd, aby mohli kačky divoko plávať po rieke. Prúd vody možno ešte zrýchlych pomocou kľuky. Šesť krásnch žltých kačičiek je ozdobených červenými šatkami, na chrbátikoch majú slučky a prostredníctvom dvoch priložených udíc s rôznymi háčikmi majú deti pochytať plávajúce kačičky z rieky.

Vodná hra Waterplay kačičky BIG obsahuje dokopy až 31 dielov. Hračka má žiarivú modrú farbu, ktorá evokuje detské hry vo vode. Doplnky akými sú kľuka, turbína a kačičky majú žltú farbu. Skladacia vodná dráha je vhodná pre chlapcov aj dievčatá vo veku od troch rokov. Vďaka veľkým rozmerom 89 x 51,5 x 9,5 cm sa s hračkou zahrá niekoľko detí naraz. Detská vodná hra s kačičkami BIG je chránená ÚV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG si je istá kvalitou svojich výrobkov, a preto poskytuje nadštandardnú záruku tri roky.

Vodná hra kačičky BIG je testovaná nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné a recyklovateľné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery89*52*10 cm
Celková výška10 cm
Rozmery balenia55*45*46
Celková dĺžka89 cm
Na batériuÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,7 kg
NoteBattery: 1x AA, R6
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.