Vodná hra Waterplay Amsterdam BIG skladacia s figúrkami modrá

Popis produktu

Veľa mokrej zábavy zažijú vaše deti pri skladacej vodnej hre Waterplay Amsterdam značky BIG. Skladacia vodná dráha poskytne dieťaťu zábavu už pri samotnom skladaní, jednotlivé diely majú patentované spoje, ktoré zabránia priesaku vody. Sústava vodnej dráhy obsahuje dve manuálne pumpy na vodu, ktoré vytvárajú vodný prúd, aby mohli loďky divoko brázdiť vodnými kanálmi. Vodná hra obsahuje štyri typy lodí a jedno dopravné lietadlo. Dopravné prostriedky môžu kormidlovať traja rôzni kapitáni. Pre usmernenie toku vody, a teda aj smeru plavidiel slúžia vodné brány, ktoré sú tiež súčasťou balenia. Aby bola jazda lodí ešte divokejšia, vodu možno poháňať ručnou kľukou. Systém kanálov má veľký spád, aby lode nabrali potrebnú rýchlosť a svižne preplávali celým systémom. Po plavbe môžu kotviť v prístave alebo v priehrade.

Vodná hra Waterplay Amsterdam značky BIG obsahuje dokopy až 61 dielov. Hračka má žiarivú modrú farbu, ktorá evokuje detské hry vo vode. Doplnky akými sú vodné brány majú žltú farbu. Skladacia vodná dráha je vhodná pre chlapcov aj dievčatá vo veku od troch rokov. Vďaka mimoriadnym rozmerom 175 x 143 x 27 cm ide o skutočne veľkú hračku, s ktorou sa zahrá niekoľko detí naraz. Detská vodná hra Amsterdam BIG je chránená ÚV stabilizátormi, takže hračka rokmi nestratí na kráse farieb, ani keď na ňu bude piecť slnko. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Značka BIG si je istá kvalitou svojich výrobkov, a preto poskytuje nadštandardnú záruku tri roky.

Vodná hra Amsterdam BIG je testovaná nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Nemecká značka BIG je výrobca špičkových hračiek, ktoré získavajú ocenenia na medzinárodnej úrovni. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné a recyklovateľné ale aj zdravotne neškodné. Nezameniteľný dizajn, moderné výrobné postupy a hračky, ktoré spĺňajú požiadavky detí - to je značka BIG.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery175*143*27 cm
Celková výška27 cm
Rozmery balenia60*40*56 cm
Celková dĺžka175 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,2 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.