Vodná dráha Mega LockBox AquaPlay v kufríku so štyrmi figúrkami

Popis produktu

Vodná dráha pre deti AquaPlay Mega LockBox je najlepšou vodnou hrou pre vášho drobca. Pohodlne sa s ňou zahrá jedno i viacero detí, je vhodná od 3 rokov. Vodná hra AquaPlay je odrazom najvyššej švédskej kvality. Detská vodná hra má pribalené 4 zvieratká - medvedíka Boa, hrošicu Wilmu, žabku Nilsa a kačičku Lottu. Vodný systém na hranie má 4 rôzne hracie časti: vodnú priehradu s pumpou, prístav pre trajekty, výletný prístav pre lode a časť s vodným kolesom a žeriavom. Jej súčasťou je autíčko, čln a trajekt.Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri teda nepreteká vonku. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Výška vodnej dráhy je 22 cm, má rozmery 150*160*22 cm.

Výhodou hry Mega LockBox je, že sa dá poskladať do kufríka - jednoducho zložíte 2 okrajové časti a tie zvyšné časti vytvoria kufrík. Deti si svoju obľúbenú hru môžu vziať so sebou na výlet alebo dovolenku. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, spúšťajú ju z priehrady na vodnú cestu, víria vodu pomocou vodného kolesa, prenášajú náklad pomocou žeriavu a vodnou pumpou napúšťajú vodu do priehrady. Vodný kanál môžu dať starší súrodenci tým mladším a tak bude poskytovať roky a roky plné zábavy a smiechu.

AquaPlay vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Napustená voda sa dá vypustiť pomocou priečky a loďka sa môže z priehrady vybrať na dobrodružnú cestu po vodnej dráhe. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie, deti si môžu vytvoriť jednu super veľkú vodnú dráhu s množstvom doplnkov. Vďaka širokému spektru doplnkov, ktoré sa dajú využiť na rôzne spôsoby, Aquaplay stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu.

Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoj vlastný vodný kanál. S vodnou hrou sa dá hrať kdekoľvek v byte alebo v záhrade, voda z nej nevyteká vďaka kvalitnému tesneniu. Pumpa do vodnej hry sa dá dokúpiť ako náhradný diel, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. S jednou vodnou cestou sa zahrá pohodlne aj viacero detí. V každom vodnom sete sa nachádza aj pedagogická inštruktáž. Vodná hra AquaPlay sa dá jednoducho poskladať a vďaka kvalitnému tesneniu pevne drží.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery150*160*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia79*52*54 cm
Celková dĺžka160 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,7 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.