Vodná dráha stôl Amphie World Waterway AquaPlay s vodným hríbom a vodnou pumpou s loďkami a postavičkami a doplnky

Popis produktu

Vodná dráha Amphie World Waterway predstavuje skvelú vodnú hračku, ktorá zaujme všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Stôl s vodnou dráhou je vybavený modrou krhličkou na polievanie, žltým kýblikom, 2 plachetničkami a 2 figúrkami, takže sa deti môžu tešiť na hodiny skvelej zábavy. Čaká na nich veľká ručná pumpa na prečerpávanie vody a takisto ich zaujme aj hríb s funkciou striekajúcej vody, s ktorým si dokážu vytvoriť vlastný vodopád. S touto osviežujúcou vodnou dráhou sa vaši najmenší zabavia v interiéri aj exteriéri, cez horúce letné dni im prinesie príjemné osvieženie, disponuje konektorom pre pripojenie záhradnej hadice. Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá, je vodotesná, v spodnej časti sa nachádza otvor, vďaka ktorému sa dá voda zo stolíka jednoducho vypustiť.

Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, víria vodu, usmerňujú jej tok, zisťujú princíp fungovania vodného kolesa a hrajú sa na námorníkov. Plánujú trasu každej loďky aj s figúrkami a naučia sa, ako sa čo najrýchlejšie preplaviť z jedného miesta na druhé. Nádherné farby na vodnom stolíku podnecujú v deťoch fantáziu, vymýšľajú si vlastné príbehy a dobrodružstvá pri plavbách so svojimi loďkami a figúrkami. Vodná dráha pre deti stojí na 4 pevných a stabilných nohách, jej oblé hrany zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Po obvode stolíka sa nachádzajú aj háčiky, ktoré deti využijú na zavesenie doplnkov, ktoré potrebujú pri svojej hre.

Hra s vodnou dráhou rozvíja u detí fantáziu a kreativitu. Učia sa o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu. S vodnou cestou sa zahrá aj viacero detí, vďaka čomu si rozvíjajú aj komunikačné a jazykové schopnosti. Precízne spracovanie detailov, švédsky dizajn a vysoká kvalita vodnej dráhy zaručia deťom zábavu na dlhé roky. Pri stavbe dráhy si zlepšujú jemnú motoriku, logické myslenie a technickú predstavivosť. Množstvo herných kombinácií im pomáha rozvíjať aj kreatívne myslenie. Rozmery vodnej dráhy sú 100*58*90 cm.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Má dizajn, ktorý bol navrhnutý vo Švédsku. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery100*58*90 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.