Vodná dráha Mega Water Wheel AquaPlay viacposchodová s vodným mlynom a šmykľavkou s loďkami figúrkami a doplnkami

Popis produktu

Vodná dráha Mega Water Wheel od AquaPlay je fantastická vodná hračka, ktorá zaujme všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Detská dráha je vybavená malým vodným mlynom, ktorým budú deti poháňať loďky vpred, vodnou priehradou so šmykľavkou a vodnou priehradou, ktorá po zdvihnutí stavidla vytvorí efektný vodopád. Poschodová dráha je vybavená aj veľkým vodným kolesom, ktorý je prepojený s vrchnou časťou vodnej dráhy a deti sa s ním výborne zabavia pri manuálnom prečerpávaní vody. Deti budú nadšené množstvom vodných kanálov, zákrut, pri skladaní sa zahrajú na povolanie inžinierov a konštruktérov, po poskladaní si budú užívať hru s lodičkami a objavovať fyzikálne vlastnosti vody. 

Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov, je vodotesná, umožňuje hru v exteriéri aj interiéri. Súčasťou sady sú aj 2 loďky s figúrkami a 3 stromčeky, vďaka ktorým je hra s vodnou dráhou ešte realistickejšia. Deti pri hre sledujú pohyb loďky vo vode, víria vodu pomocou vodného kolesa, usmerňujú jej tok a hrajú sa na námorníkov. Vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu, deti naplno uplatňujú svoju nápady. Plánujú trasu každej loďky aj s figúrkami a zisťujú, ako sa čo najrýchlejšie preplaviť z jedného miesta na druhé. 

Hra s vodnou dráhou rozvíja u detí fantáziu a kreativitu. Učia sa o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu. S vodnou cestou sa zahrá aj viacero detí, vďaka čomu si rozvíjajú aj komunikačné a jazykové schopnosti. Precízne spracovanie detailov, švédsky dizajn a vysoká kvalita vodnej dráhy zaručia deťom zábavu na dlhé roky. Pri stavbe dráhy si zlepšujú jemnú motoriku, logické myslenie a technickú predstavivosť. Naučia sa vytvárať plány a rôzne vylepšia, objavujú nové riešenia a postupy. Množstvo herných kombinácií im pomáha rozvíjať aj kreatívne myslenie.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Má dizajn, ktorý bol navrhnutý vo Švédsku. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery126*104*50 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.