Vodná dráha Gigaset AquaPlay extra veľká s 11 loďkami 8 figúrkami priehradou žeriavom a množstvom vzrušujúcich ciest

Popis produktu

Vodná dráha Gigaset od AquaPlay je perfektná vodná hračka, ktorá zaujme všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Extra veľká dráha ponúkne deťom sadu 11 lodiek, 8 figúrok, vodnú priehradu, žeriav, mlyn a množstvo ďalších doplnkov, s ktorými sa zabavia na dlhé roky. Rozmery tohto vodného centra sú 330*330*25 cm. Deti budú nadšené množstvom vodných kanálov, zákrut, pričom na nich čaká v strede dráhy aj kruhový objazd. Pri skladaní sa zahrajú na povolanie inžinierov a konštruktérov, po poskladaní si budú užívať hru s lodičkami a objavovať fyzikálne vlastnosti vody. Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov, je vodotesná, umožňuje hru v exteriéri aj interiéri.

Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, víria vodu pomocou vodného kolesa, usmerňujú jej tok a hrajú sa na námorníkov. Vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu, deti naplno uplatňujú svoju nápady. Plavia sa s loďkami, prečerpávajú vodu do vodnej nádrže a využívajú veľký transportný žeriav pre ukladanie materiálu, pričom pre menšie loďky využijú aj klasický mini-žeriav. Plánujú trasu každej loďky aj s figúrkami a zisťujú, ako sa čo najrýchlejšie preplaviť z jedného miesta na druhé. Obojživelná loďka sa na vodnú hladinu dostane pomocou nástupnej plošiny, deti poteší aj most cez vodný kanál.

Hra s vodnou dráhou rozvíja u detí fantáziu a kreativitu. Učia sa o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu. S vodnou cestou sa zahrá aj viacero detí, vďaka čomu si rozvíjajú aj komunikačné a jazykové schopnosti. Precízne spracovanie detailov, švédsky dizajn a vysoká kvalita vodnej dráhy zaručia deťom zábavu na dlhé roky. Pri stavbe dráhy si zlepšujú jemnú motoriku, logické myslenie a technickú predstavivosť. Naučia sa vytvárať plány a rôzne vylepšia, objavujú nové riešenia a postupy. Množstvo herných kombinácií im pomáha rozvíjať aj kreatívne myslenie.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Má dizajn, ktorý bol navrhnutý vo Švédsku. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery330*330*25 cm
Celková výška25 cm
Rozmery balenia28*52*51 cm
Celková dĺžka330 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,1 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.