Vodná dráha SuperSet AquaPlay s hrošíkom Wilmou a priehradou s vodnou pumpou

Popis produktu

Hra SuperSet AquaPlay je úžasná vodná hra, ktorú si zamilujú všetky deti od 3 rokov. Vodná hra AquaPlay je odrazom najvyššej švédskej kvality. Vodný systém na hranie má všetky zábavné súčasti na hranie: obľúbenú vodnú pumpu a priehradu, prístav so žeriavom na nakladanie tovaru, kontajnerovú loď, vodné autíčko a vodné koleso na vírenie vody. Detská vodná hra obsahuje aj milú postavičku - hrošíka Wilmu, ktorý jazdí na loďke alebo autíčku a zažíva rôzne dobrodružstvá. Hra AquaPlay je určená pre hru jedného alebo viacerých detí Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri teda nepreteká vonku. Rozmery vodnej hry sú 105*115*22 cm, jej celková výška je 22 cm.

Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, víria ju pomocou vodného kolesa, vozia svoje obľúbené zvieratko. AquaPlay vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie, deti si môžu vytvoriť jednu obrovskú vodnú dráhu s loďkami, autíčkami, člnmi, trajektmi či zvieratkami. Záleží len na vás, koľko cenovo výhodných doplnkov si k vodnej dráhe doplníte.

Vďaka širokému spektru doplnkov, ktoré sa dajú využiť na rôzne spôsoby, Aquaplay stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu. Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. S vodnou hrou sa dá hrať kdekoľvek v byte alebo v záhrade, voda z nej nevyteká vďaka kvalitnému tesneniu. Pumpa do vodnej hry sa dá dokúpiť ako náhradný diel, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. V každom vodnom sete sa nachádza aj pedagogická inštruktáž.

Navrhnutá vo Švédsku, vyrobená v Nemecku - to je vodná hra AquaPlay. AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je o originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a vzdelávaciu hru s vodou. 

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery105*115*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia52*22*44 cm
Celková dĺžka115 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,3 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.