Vodná dráha Start Set AquaPlay s hrochom Wilmou a kontajnerovou loďou

Popis produktu

Vodná dráha AquaPlay Start Set je fantastická vodná hra pre všetky deti od 3 do 7 rokov. Keď si dieťa vodnú dráhu poskladá, jednoducho do nej napustí vodu a veselá hra sa môže začať. Start Set obsahuje postavičku hrošíka Wilma, vodné koleso, kontajnerovú loď, autíčko a žeriav na prenášanie nákladu. Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodným systémom pozorujú pohyb loďky vo vode, prenášajú náklad pomocou žeriavu, víria vodu pomocou vodného kolesa. Rozmery vodnej hry sú 68*65*22 cm, jej výška je 22 cm.

AquaPlay obsahuje veľa vecí, ktoré môžu malí objavitelia skúmať: princíp plávania a potápania, fungovanie vodného kolesa, spôsob stavania a pevnosť konštrukcií. AquaPlay vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu. Vďaka širokému spektru doplnkov, ktoré sa dajú využiť na rôzne spôsoby, Aquaplay stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu. Vodný kanál môžu dať starší súrodenci tým mladším a tak bude poskytovať roky a roky plné zábavy a smiechu. Pri takejto hre sa rozvíja hlavne logické myslenie, jemná motorika, deti sa môžu veľa naučiť.

AquaPlay je značka najvyššej švédskej kvality, ktorá má už 40 ročnú tradíciu výroby. Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Napustená voda sa dá vypustiť pomocou priečky, ktorá sa jednoducho vyberie. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie, deti si môžu vytvoriť jednu super veľkú vodnú dráhu s množstvom doplnkov. S vodnou hrou sa dá hrať kdekoľvek v byte alebo v záhrade, voda z nej nevyteká vďaka kvalitnému tesneniu. Pumpa do vodnej hry sa dá dokúpiť ako náhradný diel, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. S jednou vodnou cestou sa zahrá pohodlne aj viacero detí.

Vodná hra Start Set sa dá skombinovať s akýmykoľvek doplnkami AquaPlay. Deti si tak môžu vytvoriť jednu obrovskú vodnú dráhu, s ktorou sa budú zabávať dlhé hodiny. AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je o originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou. V každom vodnom sete sa nachádza aj pedagogická inštruktáž.

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery68*65*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia79*52*54 cm
Celková dĺžka68 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,2 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.