Vodná dráha Aquaplay Start Lock Set s 2 figúrkami a priehradou s vodnou pumpou od 3 rokov

Popis produktu

Vodná dráha pre deti AquaPlay Start Lock Set je najlepší spôsob ako začať vytvárať svoj vlastný zábavný vodný svet. Pohodlne sa s ňou zahrá jedno i viacero detí, je vhodná od 3 rokov. Vodná hra AquaPlay je odrazom najvyššej švédskej kvality. Detská vodná hra má pribalené 2 zvieratká - medvedíka Boa a hrošicu Wilmu s milými tváričkami. Vodný systém na hranie obsahuje obľúbenú vodnú priehradu s pumpou, 2 kontajnerové loďky s kontajnermi a vodné koleso na vírenie vody. Deti od 3 rokov sa s ňou zabavia, ale aj sa s ňou hravo učia o fyzikálnych princípoch vody. Rozmery vodnej hry sú 68*50*22 cm, jej celková výška je 22 cm.

Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri teda nepreteká vonku. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, spúšťajú ju z priehrady na vodnú cestu, víria vodu pomocou vodného kolesa, vozia svoje obľúbené zvieratká a vodnou pumpou napúšťajú vodu do priehrady. Vodný kanál môžu dať starší súrodenci tým mladším a tak bude poskytovať roky a roky plné zábavy a smiechu.

AquaPlay vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Napustená voda sa dá vypustiť pomocou priečky a loďka sa môže z priehrady vybrať na dobrodružnú cestu dole šmykľavkou po vodnej dráhe. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie, deti si môžu vytvoriť jednu obrovskú vodnú dráhu s loďkami, autíčkami, člnmi, trajektmi či zvieratkami. Záleží len na vás, koľko cenovo výhodných doplnkov si k vodnej dráhe doplníte.

Aquaplay stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu. Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. S vodnou hrou sa dá hrať kdekoľvek v byte alebo v záhrade, voda z nej nevyteká vďaka kvalitnému tesneniu. Pumpa do vodnej hry sa dá dokúpiť ako náhradný diel, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. V každom vodnom sete sa nachádza aj pedagogická inštruktáž.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery68*50*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia51*18*44 cm
Celková dĺžka68 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,5 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné