Vodná dráha AquaWorld AquaPlay s hrošíkom Wilmou, kapitánom Boom a priehradou od 3 rokov

Popis produktu

Vodná dráha pre deti AquaPlay AquaWorld je úžasná vodná hra s najvyššou švédskou kvalitou. Deti od 3 rokov sa s ňou zabavia, ale aj sa s ňou veľa naučia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch plávania a potápania. Vodný systém na hranie obsahuje postavičku kapitána - medveďa Boa a jeho manželku hrošicu Wilmu, vodné koleso, kontajnerovú loď, autíčko, žeriav na prenášanie nákladu a priehradu s vodnou pumpou. Vodná pumpa slúži na presun vody zo spodnej časti vodnej hry do priehrady, ktorá sa dá potom otvoriť a vypustí náklad v podobe loďky do ďalšej časti dráhy. Celková výška vodnej hry je 22 cm, jej rozmery sú 140*105*22 cm.

Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov a gumeného tesnenia, voda vo vnútri hry teda nepreteká vonku. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, prenášajú náklad pomocou žeriavu, víria vodu pomocou vodného kolesa a vodnou pumpou prepravujú loďku z jedného miesta na druhé. Pomocou vodnej pumpy sa napúšťa vodná komora tak, ako v reálnej vodnej nádrži. Napustená voda sa dá vypustiť pomocou priečky a loďka sa môže z priehrady vybrať na dobrodružnú cestu po vodnej dráhe.

Vodný kanál môžu dať starší súrodenci tým mladším a tak bude poskytovať roky a roky plné zábavy a smiechu. AquaPlay vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu. AquaPlay výrobky sa dajú kombinovať a spájať podľa vlastnej fantázie, deti si môžu vytvoriť jednu super veľkú vodnú dráhu s množstvom doplnkov. Vďaka širokému spektru doplnkov, ktoré sa dajú využiť na rôzne spôsoby, Aquaplay stimuluje aj detskú fantáziu a kreativitu.

Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu, majú svoju vlastnú priehradu a vodný kanál. S vodnou hrou sa dá hrať kdekoľvek v byte alebo v záhrade, voda z nej nevyteká vďaka kvalitnému tesneniu. Pumpa do vodnej hry sa dá dokúpiť ako náhradný diel, aby malo každé dieťa svoju vlastnú pumpičku na veselú hru. S jednou vodnou cestou sa zahrá pohodlne aj viacero detí. V každom vodnom sete sa nachádza aj pedagogická inštruktáž. Vodná hra AquaPlay sa dá jednoducho poskladať a vďaka kvalitnému tesneniu pevne drží.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou

Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery145*105*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia79*52*54 cm
Celková dĺžka145 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,8 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...