Vodná dráha Amphieset AquaPlay s vodnou turbínou a hrošík Wilma v loďke

Popis produktu

Vodná dráha Amphieset od AquaPlay je vynikajúca vodná hračka pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Moderná vodná dráha ponúkne deťom loďku s hrošicou Wilmou a vodnú turbínu, pomocou ktorej budú mechanicky regulovať rýchlosť a tok vody. Hrošica Wilma sa na vodnú dráhu dostane jednoducho na svojom obojživelnom zelenom autíčku/lodičke po žltej plošine. Dráha Amphiset predstavuje skvelú hračku pre deti, ktoré s vodnými dráhami ešte len začínajú .

Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov, je vodotesná, umožňuje hru v exteriéri aj interiéri. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, víria vodu pomocou vodného kolesa a hrajú sa na námorníkov. Vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu, deti naplno uplatňujú svoju nápady a využijú pri hre ďalšie doplnky. Hra s vodnou dráhou rozvíja u detí fantáziu a kreativitu. Učia sa o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu. S vodnou cestou sa zahrá aj viacero detí, kamaráti aj súrodenci. Precízne spracovanie detailov, švédsky dizajn a vysoká kvalita vodnej dráhy zaručia deťom zábavu na dlhé roky. Rozmery dráhy sú 88*50*13 cm .

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Má dizajn, ktorý bol navrhnutý vo Švédsku. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery88*50*13 cm
Celková výška13 cm
Rozmery balenia28*52*51 cm
Celková dĺžka88 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,0 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.