Vodná dráha Adventure Land AquaPlay dobrodružstvo pod vodopádom a 2 figúrky v horskej veži s vodným delom

Popis produktu

Vodná dráha Adventure Land od AquaPlay je vynikajúca vodná hračka pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Moderná vodná dráha ponúkne deťom 2 loďky s figúrkami medvedíka Bo a krokodíla Swena, ktorí sú odvážnymi námorníkmi. Čaká na nich horské jazero s vodopádom, ktorý deti spúšťajú zdvihnutím stavidla, a v najvyššej časti horskej veže sa nachádza vodná šmykľavka, po ktorej sa loďky šmyknú späť do vodného kanála. Prepravu lodiek k šmykľavke zabezpečuje praktický lodný výťah. S vodným mlynom má dieťa možnosť poháňať prúd vody a ovládať tak rýchlosť pohybu lodiek. Odvážni námorníci sa budú plaviť aj cez tajomnú jaskyňu a okolo nebezpečného ostrova, pričom si budú musieť dávať pozor na funkčné vodné delo, pod ktorým sa skrýva pirátsky úkryt.

Vodná hra pre deti sa jednoducho skladá pomocou konektorov, je vodotesná, umožňuje hru v exteriéri aj interiéri. Je vyrobená z odolného a ekologického plastu. Deti pri hre s vodnou hrou pozorujú pohyb loďky vo vode, spúšťajú ju po šmykľavke, víria vodu pomocou vodného kolesa a hrajú sa na pirátov a námorníkov. Vodný systém poskytuje nekonečné možnosti na rozširovanie a prestavbu, deti naplno uplatňujú svoju fantáziu a využijú pri hre ďalšie doplnky. Hra s vodnou dráhou rozvíja u detí fantáziu a kreativitu. Deti sa učia o pohybe vody, fyzikálnych princípoch jej pohybu. S vodnou cestou sa zahrá aj viacero detí, kamaráti aj súrodenci. Precízne spracovanie detailov, švédsky dizajn a vysoká kvalita vodnej hry zaručia deťom zábavu na dlhé roky. Rozmery dráhy sú 138*88*47 cm.

AquaPlay je značka vyrábaná v Nemecku zo zdravotne neškodného, recyklovateľného plastu. Má dizajn, ktorý bol navrhnutý vo Švédsku. Na výrobky je poskytnutá trojročná záruka, ktorá je jasným dôkazom vysokej kvality. AquaPlay je originálny vodný systém na hranie, ktorý pochádza zo Švédska. Už od roku 1977 deti rôzneho veku milujú zábavné hry vo vode s vodným systémom AquaPlay. Túto hračku oceňujú aj rodičia a vychovávatelia, pretože reprezentuje hodnotnú, vysokokvalitnú a edukačnú hru s vodou.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery138*88*47 cm
Celková výška47 cm
Rozmery balenia28*52*51 cm
Celková dĺžka138 cm
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,8 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.