Vodiaca tyč s ergonomickou opierkou ku všetkým BIG New&Classic&Next&Neo odrážadlám výškovo nastaviteľné 88-108 cm od 12 m

Popis produktu

Vodiaca tyč s opierkou od špičkového nemeckého výrobcu BIG je skvelým doplnkom ku všetkým odrážadlám typu NewClassicNext Neo. Ergonomická rúčka sa dá uchopiť oboma rukami pre väčšie pohodlie a umožňuje výškové nastavenie v 4 rôznych polohách (od 88 do 108 cm). Telo tyče je kovové a jej súčasťou je kvalitné ergonomické operadlo pre maximálne pohodlie dieťaťa, ktoré je vyrobené z odolného čierneho plastu s vyrazeným logom BIG. Vodiacu tyč ocení každý rodič, kontroluje smer jazdy. Ak sa dieťa pri odrážaní unaví, vyloží si na odrážadlo nôžky, oddychuje opreté o operadlo a rodičia ho jednoducho budú tlačiť.  Je to skvelý doplnok pri prechádzkach, výletoch a nákupoch. 

K odrážadlu sa pripája zavesením o nápravu a zaistením čapu do ťažného zariadenia. Takto jednoducho a bezpečne je tyč spojená s odrážadlom, ľahko sa s ňou manipuluje. Najnovšie výrobné technológie garantujú vysokú stabilitu a odolnosť vodiacej tyče. Jej montáž aj demontáž je veľmi rýchla a jednoduchá - s premysleným fixným upevňovacím systémom to zvládne každý rodič. Výšku vodiacej tyče nastavíte stlačením tlačidla na rúčke, pričom je vzdialenosť medzi jednotlivými výškovými stupňami 6,5 cm. S najnovším doplnkom BIG bude mať vaše dieťa pri hre s odrážadlom vyvážený pomer zábavy aj oddychu. Pri odrážaní si spevní svalstvo na rukách a nohách, zlepší motoriku a držanie tela, a zároveň môže kedykoľvek relaxovať.

Nemecký výrobca BIG už dlhé roky prináša deťom tie najkvalitnejšie hračky, ktoré im vydržia dlhé roky. Výrobky BIG sú testované v nezávislých ústavoch a podčiarkujú kvalitu produktov. Sú testované nemeckým kontrolným orgánom TÜV Rheinland v súlade s prísnymi bezpečnostnými normami GS. Logo značky BIG je byvol, ktorý prezentuje silu, odolnosť a robustnosť - presne to sú charakteristické prvky tejto značky. Značka BIG si zakladá na bezpečnosti svojich produktov, použité materiály sú nie len kvalitné ale aj zdravotne neškodné.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery40*25*88-108 cm
Celková výška88-108 cm
Výška rúčky88 - 108 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,2 kg
Noteall BIG ride ons
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.