Drevený vláčik s kockami Wooden Train Eichhorn lokomotíva s 2 vozňami 16 dielov od 12 mes

Popis produktu

Drevený vláčik s kockami Wooden Train od nemeckej značky Eichhorn je nádherná hračka, s ktorou sa zahrajú chlapci aj dievčatá od 12 mesiacov. Lokomotíva s 2 vagónmi a kockami rôznych tvarov a farieb očarí chlapcov a dievčatá na prvý pohľad. Vlaková súprava s motívom pandy je vyrobená z prvotriedneho brezového dreva, ktoré je pevné a príjemne hladké na dotyk. Prináša deťom deťom originálne spojenie s prírodou a zároveň si hravým spôsobom rozvíjajú svoju predstavivosť a jemnú motoriku pri vkladaní kociek na správne miesto vo vagónoch. Celková dĺžka vláčika je 29 cm.

Nemecký dizajn a krásne farby drevených hračiek podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Hra s drevenými vláčikmi predstavuje pre deti príjemný relax, pričom sa hrajú na povolania rušňovodičov a výpravcov, vďaka čomu sa približujú svetu dospelých. Zlepšujú si logické myslenie a technickú predstavivosť, objavujú nové herné možnosti a kombinácie. Precízne spracované diely zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Vláčik z dreva vydrží vo vašej rodine po dlhé roky, zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery7,5*29*9,5 cm
Celková výška9,5 cm
Celková dĺžka29 cm
Hmotnosť458 g
Kolesá6
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.