Drevený vláčik s kockami Train Eichhorn lokomotíva so zvukom 11 dielov od 12 mes

Popis produktu

Drevený vláčik s kockami Train od nemeckej značky Eichhorn je nadčasová didaktická hračka pre všetky detičky už od 12 mesiacov. Lokomotíva a vozňom a farebnými kockami rôznych tvarov a farieb očarí chlapcov a dievčatá na prvý pohľad. Krásna 11-dielna vlaková súprava je vyrobená z prvotriedneho brezového dreva, ktoré je príjemne hladké na dotyk. Prináša deťom deťom originálne spojenie s prírodou a zároveň si hravým spôsobom rozvíjajú svoju predstavivosť a jemnú motoriku pri vkladaní kociek na správne miesto na vozňoch.

Nemecký dizajn a sýte farby drevených hračiek podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Hra s drevenými vláčikmi je pre deti príjemným relaxom, pričom sa hrajú na povolania rušňovodičov a výpravcov, vďaka čomu sa približujú svetu dospelých. Zlepšujú si logické myslenie a technickú predstavivosť, objavujú nové herné možnosti a kombinácie. Precízne spracované diely zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, objavujú nové farby a tvary.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám moderné drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené v Nemecku
Rozmery17 cm
Rozmery balenia39*38*22 cm
Celková dĺžka17 cm
ZvukovéÁno
Hmotnosť270 g
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.