Elektronická opatrovateľka Video Baby Monitor Zen Premium Beaba 2v1 s 360 stupňovou rotáciou 1080 FULL HD s infračerveným nočným videním

Popis produktu

Elektronická opatrovateľka Video Baby Monitor Zen Premium od renomovanej francúzskej značky Beaba prináša starostlivým rodičom geniálneho pomocníka v starostlivosti o bábätko. Vysokovýkonný detský monitor Zen Premium sa ovláda veľmi jednoducho a intuitívne a rodičom spiaceho bábätka prinesie pokoj na duši. Elektronická opatrovateľka s vysokým rozlíšením až 1080P je vybavená panoramatickou kamerou s infračerveným nočným videním, takže svetlu v detskej izbičke môžete dať navždy zbohom. Farebný displej ponúka rodičom kvalitný obraz s rozlíšením 720P.

Samozrejmosťou je tiež vysielačka, teplomer s teplotným senzorom a senzorom vlhkosti, alarm, časovač a dvojnásobný aj štvornásobný zoom. Elektronická opatrovateľka Zen Premium Beaba prichádza tiež s jedinečnou funkciou, ktorú si nebudete vedieť vynachváliť - dokáže dieťatku zahrať 3 uspávanky, ktoré mu prinesú sladký a ničím nerušený spánok a vysiela takisto biely šum. Elektronická opatrovateľka je vybavená aj pohybovými a zvukovými senzormi, má inteligentný alarm, ktorý rodičov upozorní na pohyb dieťatka a zvuky z postieľky.

Rodičia pri tomto detskom monitore určite ocenia jeho dosah. Signál opatrovateľky Zen Premium dokáže pokryť až 300 metrov v exteriéri a 50 metrov v interiéri. Elektronická opatrovateľka Beaba pozostáva z dvoch častí - panoramatická kamera s infračerveným videním je umiestnená v izbičke dieťatka a monitor s vysokým rozlíšením robí zase spoločnosť rodičom. Táto nabíjateľná rodičovská jednotka s lítiovou batériou prichádza s 15V adaptérom a na jedno nabitie vydrží prenášať obraz a zvuk nepretržite až 8 hodín v pohotovostnom režime. Detská jednotka s panoramatickou kamerou sa otáča o 360° a počas snímania je napojená na 5V adaptér s mikro USB vstupom.

Obľúbená značka Beaba pochádza z Francúzska a už od roku 1989 prináša do domácností s malými deťmi revolučné pomôcky od varičov až po slnečné okuliare pre deti. Dizajnéri značky Beaba si dávajú záležať na tom, aby boli ich produkty najvyššej kvality. Všetky produkty starostlivosti o deti sú inovatívne a zároveň jednoduché na použitie. Francúzsky výrobca Beaba získal od začiatku svojej pôsobnosti množstvo ocenení od odborných porôt, ale aj od spokojných rodičov a rovnaký pocit prinesie aj vám a vašim deťom.

Vlastnosti

  • elektronická opatrovateľka
  • panoramatická kamera
  • infračervené nočné videnie
  • farebný displej s vysokým rozlíšením
  • veľký dosah v exteriéri aj interiéri
  • jednoduché a intuitívne ovládanie
  • moderný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery16*8*1.5 cm
Celková výška8 cm
Rozmery balenia21*20*10 cm
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Hmotnosť0.236 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.