Veterinársky kufrík Veterinary Case Smoby s plyšovou mačičkou so 4 zvukmi a 10 doplnkov pre zvieratká

Popis produktu

Veterinársky kufrík z dielne francúzskych dizajnérov Smoby je tým najlepším darčekom pre všetky deti od 3 rokov, ktoré sa túžia stať veterinármi. 10-dielna sada doplnkov v sebe skrýva všetko, čo budú chlapci a dievčatká potrebovať pri starostlivosti o domácich miláčikov - stetoskop, nožničky, teplomer, striekačku, sirup, šampónik, náramok, misku na kŕmenie a kartičky s informáciami. Súčasťou domčeka je aj plyšová mačička, ktorá dokáže vydávať až 4 druhy zvukov, takže deti zažijú ešte realistickejší zážitok pri hre na povolanie zverolekárov. Mačička sa dá prenášať spolu s kufríkom, ktorý sa dá ľahko premeniť na prenosný box s praktickými otvormi, cez ktoré sa môže mačička pozerať von.

Plyšové zvieratko sa do boxu dostane cez dvierka, v ktorých je dizajnový otvor v tvare mačičky. Originálny kufrík s mačičkou je perfektnou voľbou pre všetky deti, ktoré túžia po vlastnom zvieratku. Pri hre na veterinárov si rozvíjajú fantáziu a predstavivosť, jemnú motoriku, napodobňujú dospelých a učia sa, ako sa používajú rozličné lekárske pomôcky. Získajú nového plyšového kamaráta, o ktorého sa budú starať a ktorý s nimi vydrží dlhé roky. Šedá mačička funguje na 3 batérie typu LR44, ktoré sú súčasťou balenia (testovacie). Rozmery produktu sú 26*20*21 cm.

Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Odporúčame.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery26*20*21 cm
Celková výška21 cm
Rozmery balenia20*20*27 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,8 kg
NoteBattery: 3 x LR44 included
Farbazelená
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.