Vedierko set z cukrovej trstiny rastliny Bio Sugar Cane Bucket Green Smoby 6 dielov 100% recyklovateľné od 18 mes

Popis produktu

Objavujte špičkové ekologické hračky z edície Smoby Green. Vedierko set z cukrovej trstiny Cane Bucket od francúzskeho výrobcu Smoby predstavuje vynikajúci darček pre chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Modro-biele vedierko so sitkom na presýpanie piesku je ozdobené obrázkom podmorského sveta, takže očarí deti na prvý pohľad. Jeho súčasťou je aj zelená krhlička, oranžová lopatka, hrabličky a malých námorníkov poteší aj modrá formička do piesku v tvare plachetnice. Celá sada je vyrobená z pravej cukrovej trstiny, takže je 100% recyklovateľná, pričom plastový materiál pozostáva až z 90% organickej zložky, získanej z rýchlorastúcej cukrovej trstiny, nezaťažujúcej životné prostredie. 

Vedierko s doplnkami prinesie deťom veľa radostných chvíľ, zahrajú sa s ním na dvore, záhrade, pri návšteve pieskoviska alebo na výlete pri vode a dovolenke. S náradím Smoby vytvárajú v piesku rozličné tvary, stavajú hrady a hĺbia tunely. Vedierko je vybavené praktickou rukoväťou, takže sa dá ľahko prenášať, jeho váha je iba 0,3 kg. Sada hračiek do piesku pomáha deťom rozvíjať jemnú motoriku, logické myslenie, učia sa pracovať s novým náradím, prebúdza sa v nich fantázia a predstavivosť. Nadčasový francúzsky dizajn v kombinácii s jemným, na dotyk zamatovým plastom, vytvorí pri hre veselú a radostnú atmosféru.

Výrobcovi Smoby záleží na ochrane životného prostredia, takže sa môžete tešiť na produkt v štýlovom obale z pevného kartónu, ktorý sa dá 100% recyklovateľný. Výroba hračiek z udržateľného plastu je v súčasnosti veľkou výzvou pre všetkých výrobcov a Smoby patrí medzi prvých z nich. Pre plastové hračky z rastlinných zdrojov je typická rovnaká kvalita a odolnosť, akú majú hračky vyrábané z plastu, získaného z ropy. Práve preto si hračky, ktoré šetria životné prostredie, si získavajú čoraz väčšiu obľubu. Rozmery produktu sú 17*17*35 cm.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom najmodernejšie hračky s vlastnou, originálnou myšlienkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery17*17*35 cm
Rozmery balenia19*19*31 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,3 kg
Note100% recyclable product
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.