Vedro set z cukrovej trstiny Mickey Bio Sugar Cane Bucket Smoby 6 dielov - z kolekcie Smoby Green 100% recyklovateľné od 18 mes

Popis produktu

Vedro set z cukrovej trstiny z ekologickej kolekcie Smoby Green od francúzskeho Smoby poteší chlapcov a dievčatá už od 18 mesiacov. Vedierko s animovaným motívom Mickey so sitkom na presýpanie piesku a doplnkami očarí deti na prvý pohľad. Jeho súčasťou je aj zelená krhlička, oranžová lopatka, hrabličky a malých námorníkov poteší aj zelená formička do piesku v tvare plachetnice. Celá sada je vyrobená z pravej cukrovej trstiny, takže je 100% recyklovateľná, pričom plastový materiál pozostáva až z 90% organickej zložky, získanej z rýchlorastúcej cukrovej trstiny, takže nezaťažuje životné prostredie. 

Vedro set prinesie deťom veľa radostných chvíľ, zahrajú sa s ním na dvore, záhrade, pri návšteve pieskoviska alebo na výlete pri vode a dovolenke. Naučia sa vytvárať v piesku rozličné tvary, stavať hrady, hĺbiť tunely alebo si vyskúšajú povolanie záhradkárov. Vedierko je vybavené praktickou rukoväťou, takže sa dá ľahko prenášať. Sada hračiek do piesku pomáha deťom rozvíjať jemnú motoriku, logické myslenie, učia sa pracovať s novým náradím, prebúdza sa v nich fantázia a predstavivosť. Nadčasový francúzsky dizajn v kombinácii s jemným, na dotyk zamatovým plastom, vytvorí pri hre veselú a radostnú atmosféru.

Výrobca Smoby dbá na ochranu životného prostredia, takže sa môžete tešiť na hračku v štýlovom obale z pevného kartónu, ktorý sa dá 100% recyklovať. Výroba hračiek z udržateľného plastu je v súčasnosti veľkou výzvou pre všetkých výrobcov a Smoby patrí medzi prvých z nich. Pre plastové hračky z rastlinných zdrojov je typická rovnaká kvalita a odolnosť, akú majú hračky vyrábané z plastu, získaného z ropy. Práve preto si hračky, ktoré šetria životné prostredie, si získavajú čoraz väčšiu obľubu.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom najmodernejšie hračky s vlastnou, originálnou myšlienkou. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú v deťoch kreativitu a individualitu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery17*17*35 cm
Celková výška35 cm
Hmotnosť236 g
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.