Vanička so sprchou Mon Grand Poupon Corolle pre 36-42 cm bábiku od 24 mes

Popis produktu

Vanička so sprchou pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle premení každú hru s bábikou na neuveriteľný zážitok. Ako jediný eshop na trhu spestríme hru vášho dieťatka nielen jedinečnou bábikou Corolle, ale aj množstvom doplnkov, bez ktorých sa starostlivosť o bábiku nezaobíde. Vanička so sprchou pre bábiku funguje takmer ako skutočná vaňa a dieťatko v nej môže kúpať bábiku, kedykoľvek sa mu zachce. Krásna hlboká vanička s funkčnou sprchou je určená pre bábiku Corolle s veľkosťou 36-42 cm a poteší všetky deti od 24 mesiacov. Do vaničky stačí napustiť vodu, vytiahnuť sprchovú hlavicu tak, aby bola hadička stále ponorená vo vode a už iba stlačiť gombík a bábiku osprchovať. Vďaka tejto funkčnej vaničke so sprchou bude každá hra s bábikou kompletná a bude v mnohom pripomínať starostlivosť o skutočné bábätko.

Všetky deti od 24 mesiacov budú vo vaničke bábiku kúpať a sprchovať ráno, večer i kedykoľvek počas dňa, vďaka čomu sa naučia, že hygiena je v živote nesmierne dôležitá. S touto vaničkou a sprchou v jednom bude starostlivosť o bábiku Corolle kompletná a bude pripomínať starostlivosť o skutočné bábätko. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Presvedčte sa o tom sami vďaka tejto krásnej vaničke so sprchou, ktorá bábike Corolle prinesie skvelý kúpeľ.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • vanička so sprchou pre bábiku
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 24 mesiacov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Farbapriesvitná
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...