Vanička s bublinkami Mon Grand Poupon Corolle pre 36-42 cm bábiku ružová od 3 rokov

Popis produktu

Bábiky milujú kúpanie vo vaničke rovnako ako deti. Jedinečná vanička s bublinkami pre bábiku Mon Grand Poupon z dielne francúzskej značky Corolle prinesie vašim deťom množstvo skvelých zážitkov, na ktoré budú ešte dlho spomínať. Ako jediný eshop na trhu spestríme hru vašich detí s krásnou ružovou vaničkou, ktorá je určená pre bábiky Corolle s veľkosťou 36-42 cm. Všetky deti od 3 rokov budú vo vaničke bábiku kúpať ráno, večer i kedykoľvek počas dňa, vďaka čomu sa naučia, že hygiena je v živote nesmierne dôležitá. S touto vaničkou bude starostlivosť o bábiku Corolle kompletná a bude pripomínať starostlivosť o skutočné bábätko.

Do detailov prepracovaná ružová vanička s textúrou bubliniek je vyrobená z prvotriednych materiálov, ktoré sú príjemné na dotyk a už od prvého momentu spestrí každú hru s bábikou, ktorá rozvíja detskú fantáziu, ale aj komunikačné schopnosti. Hra na profesie je v ranom detskom veku veľmi dôležitá, pretože deti okrem iného spoznávajú vlastné emócie a preberajú zodpovednosť za svoje činy. Vďaka obrovskému množstvu doplnkov Corolle môžu deti svoje bábiky kŕmiť, prebaľovať, uspávať či kúpať, a to vždy v spoločnosti tých najlepších a najkrajších hračiek. Presvedčte sa o tom sami vďaka tejto krásnej vaničke, ktorá bábike Corolle prinesie skvelý kúpeľ.

Francúzska značka Corolle prináša do náručí vašich detí tie najkrajšie bábiky už od roku 1979. Vo všetkých bábikách tejto značky sa snúbi prvotriedna kvalita, nádherný francúzsky dizajn a dôraz na jedinečné detaily. Značka Corolle sa môže popýšiť prestížnym ocenením Parents’ Choice Awards, ale aj mnohými inými oceneniami od starostlivých rodičov, popredných rodičovských magazínov a odborných porôt. Neodmysliteľnou súčasťou bábik Corolle sú tie najlepšie materiály, ktoré spĺňajú prísne európske normy a sú príjemné na dotyk a pohladenie. Vložte do náruče svojho dieťatka tú najkrajšiu bábiku s doplnkami na svete, ktorú nájdete jedine u nás.

Vlastnosti

  • vanička pre bábiku Corolle
  • pre bábiky s veľkosťou 36-42 cm
  • od 3 rokov
  • detaily prispôsobené veku detí
  • nádherný francúzsky dizajn
  • prvotriedna kvalita
Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Farbaružová
Vhodné pre bábiku36 - 42 cm
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné