Upratovací vozík s vedrom a vysávačom 3v1 CleanHome Écoiffier s čistiacimi prostriedkami od 18 mes

Popis produktu

Upratovací vozík s vedrom a vysávačom 3v1 Clean Home je moderná upratovacia sada od francúzskeho výrobcu Écoiffier, ktorej sa potešia všetky malé dievčatká a chlapci od 18 mesiacov. Súprava na upratovanie pre deti obsahuje 10 doplnkov, medzi ktorými je vozík, detský vysávač s odnímateľnou hlavicou, metla, mop, vedro s nastavcom pre žmýkanie, metlička, lopatka, vrece na odpadky a čistiaci prostriedok. Upratovací vozík a vysávač, spolu s doplnkami sú vyhotovené z kvalitného a odolného plastového materiálu. Celý set hračiek na upratovanie je vyhotovený v originálnej zeleno-červenej farebnej kombinácii, ktorá ihneď upúta každé dieťa.

Hra na domácnosť rozvíja detskú fantáziu a kreativitu. Deti sa nielen zabavia, ale učia sa aj zodpovednosti, približujú sa svetu dospelých. Naučia sa pomáhať svojim rodičom pri domácich prácach, sú samostatnejšie a poriadkumilovnejšie. Sada na upratovanie taktiež rozvíja jemnú motoriku a pohybové zručnosti. Dieťa sa naučia pracovať s jednotlivými doplnkami a v staršom veku budú mať správne upratovacie návyky. Upratovacia sada má rozmery 21*27*56 cm.

Écoiffier je francúzsky výrobca, ktorý produkuje kvalitné plastové hračky pre deti. Plast na hračkách je kvalitný, hračky majú zaoblené hrany. Écoiffier pri výrobe dodržiava prísne bezpečnostné predpisy EÚ, takže sa rodičia nemusia báť o bezpečnosť svojich detí.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery21*27*56 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbazelená
Set produktovNie
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné