Upratovací vozík so žehliacou doskou 3v1 CleanHome Écoiffier s čistiacimi doplnkami od 18 mes

Popis produktu

Upratovací vozík so žehliacou doskou 3v1 CleanHome je špičková upratovacia súprava pre všetkých chlapcov a dievčatá od 3 rokov so záľubou v upratovaní. Sada na upratovanie a žehlenie pre deti obsahuje kvalitné doplnky, medzi ktorými je tyčový vysávač s 3 rôznymi nadstavcami, 3 fľaše s čistiacimi prostriedkamivozík s 2 kolieskamižehliaca doska so žehličkou a nechýba ani veľký kôš na prádlo. Upratovací vozík s doplnkami a žehliaca doska sú vyhotovené z kvalitného a odolného plastového materiálu. Celá sada je vyhotovená v nádhernej zeleno-modrej kombinácii, ktorá sa zapáči každému dieťaťu.

Hra na domácnosť rozvíja detskú predstavivosť a fantáziu, najmenšie deti sa učia zodpovednosti. Pomáhajú rodičom, upratujú si svoju izbičku a tak sa približujú svetu dospelých. Sada na upratovanie a žehlenie taktiež rozvíja jemnú detskú motoriku a pohybové zručnosti. Dieťa sa naučia pracovať s rôznymi doplnkami, získajú správne upratovacie návyky a neskôr, keď budú staršie, im nebudú domáce práce robiť žiadne problémy. Vysávač a žehlička nemajú žiadne elektronické funkcie, ani zvukové efekty.

Francúzsky Écoiffier už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky, ktoré spĺňajú najvyššie európske kritériá, preto sú hračky Écoiffier vhodné aj pre najmenšie deti. Vo svete, kde sa najčastejšie stretávame s výrobkami vyrobenými v Číne, sa výrazne odlišuje francúzsky výrobca originálnym dizajnom ovplyvneným najnovšími trendmi, bezpečnostnými kritériami v priebehu výroby a kvalitou za primeranú cenu.

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 18 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery90*50*56 cm
Celková výška56 cm
Celková dĺžka90 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť2,1 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné