Upratovací set Clean Home Écoiffier vozík s vysávačom a žehliaca doska so žehličkou od 3 rokov

Popis produktu

Set hračiek upratovací vozík s vysávačom a žehliaca doska so žehličkou je výborná súprava hračiek pre všetky šikovné deti od 3 rokov. Tieto hračky od známej francúzskej spoločnosti Écoiffier sa vyznačujú kvalitným spracovaním a originálnym dizajnom. Upratovací vozík deti využijú pri pomáhaní rodičom, môžu sa hrať na dospelých. V upratovacom sete dieťa nájde vysávač, žehliacu dosku so žehličkou a upratovací vozík s 10 doplnkami. Vďaka setu hračiek do domácnosti sa upratovanie zapáči každému usilovnému dieťatku. 

Detský upratovací vozík Clean Home Écoiffier s vysávačom 10 doplnkov modro-zelený

Upratovací vozík Clean Home je upratovacia sada pre malých pomocníkov v domácnosti od 3 rokov. Súprava na upratovanie pre deti obsahuje 10 doplnkov, ku ktorým patrí vysávač pre deti, upratovací vozík, metla, metlička, lopatka, vedro so žmýkaním, mop a fľašky na čistenie.  Upratovací vozík a vysávač, spolu s doplnkami sú vyhotovené z kvalitného a odolného plastového materiálu. Celý set hračiek na upratovanie je vyhotovený v peknej zeleno-modrej kombinácii, ktorá sa bude páčiť každému dieťaťu. Upratovacia sada Écoiffier má rozmery 21*27*56 cm.

Hra na domácnosť rozvíja detskú fantáziu a kreativitu. Deti sa nielen zabavia, ale učia sa aj zodpovednosti. Pomáhajú rodičom, upratujú si svoju izbičku a tak sa približujú svetu dospelých. Sada na upratovanie taktiež rozvíja jemnú detskú motoriku a pohybové zručnosti.

Detská žehliaca doska so žehličkou Clean Home Écoiffier s 2 doplnkami od 12 mesiacov modro-zelená

Výhodný set detská žehliaca doska so žehličkou Clean Home Écoiffier s 2 doplnkami je krásna detská hračka, ktorá je vhodná pre všetkých pomocníkov v domácnosti od 12 mesiacov. Detský set hračiek do domácnosti je v modro-zelenom vyhotovení, pričom hračky k sebe dokonale ladia aj vďaka modernému francúzskemu dizajnu. Doska na žehlenie je skladacia a nezaberie veľa miesta. Deti sa potešia detskej žehličke s doskou na žehlenie, s ktorou sa môžu zabaviť bezpečne a bez obáv. Žehliaca doska pre deti má rozmery 54*21*53 cm.

Deti si pri hraní s týmto setom rozvíjajú jemnú motoriku a pohybové zručnosti. S hračkami do domácnosti sa môže zabaviť aj viacero detí, ktoré si pri hre zlepšujú komunikačné schopnosti, fantáziu a predstavivosť. Hra s detskou žehliacou doskou a žehličkou deťom približuje svet dospelých.

Écoiffier je francúzska spoločnosť, ktorá vyrába kvalitné hračky podľa prísnych európskych štandardov. Écoiffier je známy svojím dôrazom na atraktívny a moderný dizajn a precíznu výrobu svojich hračiek. Plast na hračkách je kvalitný, hračky majú zaoblené hrany

Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery54*21*53/21*27*56 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné