Ukulele hudobný nástroj Cotoons Smoby elektronický so zvukom a svetlom

Popis produktu

Hudobný nástroj Ukulele Cotoons Smoby je moderná hudobná hračka, vhodná pre každé dieťa od 12 mesiacov. Elektronické ukulele pre deti so zvukovými a svetelnými efektami je vyhotovený v peknej farebnej trojkombinácii - zelená, biela a modrá. Na ukulele sa nachádza vyobrazený motív rozprávkových postavičiek Cotoons, ktoré pozná každé dieťa. Detské ukulele je vyhotovené z kvalitného a odolného plastového materiálu, prispôsobeného pre malé detské rúčky.

Hudobný nástroj pre deti vydáva zvuky vďaka senzorom, ktoré sa nachádzajú pod strunami. Dieťa bude mať tak pri hre s ukulele naozaj realistický zážitok. Malého hudobníka takisto prekvapia svetelné efekty, ktoré mu budú spríjemňovať hudobný zážitok. S touto hudobnou hračkou sa dieťa učí pamätať si zvuky, rozvíja si svoje hudobný sluch. Taktiež si malí hudobníci rozvíjajú jemnú motoriku, koordináciu a cit pre rytmus. Detské ukulele si obľúbi každý chlapček a dievčatko. Rozmery hudobnej hračky sú  34*6*13 cm a funguje na batérie 2 x AA/LR6.

Francúzsky výrobca Smoby patrí ku svetovej špičke vo výrobe bezpečných detských hračiek. Farby na plastových hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá. Značka Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov.

Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery34*6*13 cmm
Rozmery balenia35*7*21 cm
Celková dĺžka34 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
HudbaÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6 1.5V included
Farbatyrkysová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné