Trojkolka Zip Plus 4in1 smarTrike TouchSteering EVA gumové kolesá červená od 10 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti smarTrike Zip Plus 4v1 je nadčasová trojkolka, ktorá pre rodičov ponúka kompromis medzi kočíkom a tradičnou trojkolkou. Táto krásna červená trojkolka rastie s vaším dieťaťom od 10 mesiacov až do 3 rokov. Vďaka modernej technológii Touch Steering, ktorú ocenia hlavne rodičia, je trojkolka manévrovateľná jemným dotykom. Zabudovaný ochranný bezpečnostný pás v tvare písmena Y na ochrannej hrazde zabezpečuje pohodlnú a bezpečnú jazdu. Trojkolka je vybavená kovovou konštrukciou, ktorá spolu s odolnými plastmi zaručí jej stabilitu a odolnosť.

Predné koleso ponúka možnosť voľnobehu. Trojkolka je pre dieťa výnimočne pohodlná, vďaka ergonomicky tvarovanému sedadlu s odnímateľnou opierkou, ktoré dieťaťu počas odpočinku poskytne dostatočný komfort a pohodlné sedenie. Dieťa si bude užívať jazdu aj vďaka protišmykovým pedálom, v prípade potreby si môže nôžky položiť na sklápacie stúpadlá a oddýchnuť si. Za sedadlom sa nachádza úložný priestor s krytom, v ktorej si môžu deti prevážať hračky, s ktorými sa nechcú rozlúčiť ani na prechádzke.Trojkolka ponúka aj slnečnú clonu, ktorá ochráni dieťa pred slnečným žiarením a dá sa prispôsobiť potrebám dieťaťa. 

Výhodou detskej trojkolky smarTrike Zip Plus sú kvalitné EVA kolieska, ktoré kombinujú výhody tichých, gumených koliesok a odolného plastu. Vďaka tomu zaručujú tichú a pohodlnú jazdu i po povrchu s menšími nerovnosťami.  Praktickým doplnkom je aj blatník na prednom koliesku trojkolky, ktorý chráni oblečenie detí pred nadmerným zašpinením. Trojkolka smarTrike myslí aj na rodičov, ktorí majú k dispozícii praktickú tašku na zips, umiestnenú na rúčke trojkolky, do ktorej si môžu schovať rôzne drobnosti. Rozmery trojkolky sú 92*46*99 cm, pričom celková výška je 99 cm. Vyberte si detskú trojkolku smarTrike, výrobcu, ktorý je jednotkou na trhu v produkcii a inováciách.

Trojkolka smarTrike rastie s vašim dieťaťom v 4 krokoch

 • Krok 1: Trojkolka ovládaná rodičom
  V 10 mesiacoch vaše dieťa sedí pohodlne v sedadle, pričom jeho nôžky oddychujú na stúpadlách. Ergonomické sedadlo s opierkou zabezpečuje príjemný pocit a oporu chrbta.
 • Krok 2: Trojkolka sprevádzaná rodičom
  V 18 mesiacoch môžete dieťaťu odňať opierku chrbta, sedí vzpriamene a začína postupne pedálovať s pomocou rodičov a rodičovskej rúčky na korigovanie smeru a rýchlosti jazdy. V tomto období si dieťa užíva jazdy a buduje si stabilitu, motorické schopnosti a odvahu na svoju prvú samostatnú jazdu.
 • Krok 3: Tréningová trojkolka
  V období 24 mesiacov sa trojkolka stáva tréningovým prostriedkom, kedy sa deti učia ako správne pedálovať. Rodičia môžu odstrániť bezpečnostnú ohrádku.
 • Krok 4: Klasická trojkolka
  Vo veku 30 mesiacov je dieťa pripravené na samostatnú jazdu. Rodič môže odmontovať rodičovskú rúčku a kočík sa premení na krásnu detskú trojkolku.

Výhody

 • zvýšený výkon riadenia
 • extra pohodlie
 • odpočinok dieťaťa počas ovládania rodičom
 • extra bezpečnosť
 • ochrana pred slnkom
 • pohodlie v rannej fáze jazdenia
 • trvanlivosť a kvalita
 • materské pohodlie
 • maximálne využitie
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 10 mesiacov
Rozmery92*46*99 cm
Celková výška99 cm
Rozmery balenia52*42*23 cm
Celková dĺžka92 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,75 kg
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné