Trojkolka Uno Classic smarTrike fialovo-zelená od 10 mes

Popis produktu

SmarTrike trojkolka pre deti Uno Classic je krásna ružovo-zelená trojkolka, vhodná pre deti už od 10 mesiacov. Trojkolka rastie spolu s vašim dieťaťom a preto sa dá používať až do 3 rokov veku dieťaťa, kedy je schopné prejsť na malý bicykel. Farebná kombinácia krásnej fialovej a zelenej farby je vhodná pre malá dievčatká. Trojkolka má praktickú, výškovo nastaviteľnú teleskopickú rodičovskú rúčku, pomocou ktorej môže rodič ľahko a pohodlne ovládať jazdu a rýchlosť dieťaťa počas jeho prvých jázd. Neskôr, keď je dieťa schopné riadiť trojkolku a objavovať svet samo, tyč sa dá jednoducho odmontovať. Obsahuje aj skladacie stúpačky, ktoré slúžia dieťaťu na oddych.

Riadidlá trojkolky obsahujú poistky, pomocou ktorej sa dajú uzamknúť a tak rodič ovláda smer jazdy dieťaťa. Jej žiarivé a svieže farby oslnia každé dieťa a ihneď si ju zamilujú. Jazdou na trojkolke si dieťa posilňuje opornú sústavu čo pomáha správnemu vývoju. Bezpečnosť pri jazde je pre dieťa je zaručená vďaka istiacemu popruhu ako aj hrazde okolo pása, ktorá slúži zároveň ako opierka. Praktická plastová nakladacia korba sa dá využiť pri hre vášho dieťaťa. Počas jazdy dieťa sedí na ergonomicky tvarovanom pohodlnom sedadle, vďaka čomu sa ani po dlhom čase neunaví. Trojkolka smarTrike Uno Classic pomáha deťom s ich motorickým a pohybovým vývojom. Kolesá sú vyrobené z plastu s gumeným stredovým pruhom.

Je vyrobená z kvalitných materiálov. Má pevnú kovovú konštrukciu, v kombinácii s odolnými plastami, ktoré vám poslúžia dlhé roky. Trojkolka smarTrike Uno Classic je navrhnutá tak, aby sa prispôsobila potrebám vášho dieťaťa a rastie spolu s ním. Deti milujú jazdu doma či v parku. SmarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SmarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbacyklamenová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.