Trojkolka smarTrike bledoružová Spirit Touch Steering od 10 mes

Popis produktu

Zažite dobrodružstvo a zábavu s jedinečnou detskou trojkolkou Spirit Touch Steering. Trojkolka má zabudovanú a odnímateľnú rodičovskú teleskopickú vodiacu rúčku, pomocou ktorej môže rodič pohodlne usmerňovať jazdu. Patentované pogumované kolieska trojkolky zaručujú protišmykový efekt, a tým aj pohodovú jazdu. Trojkolka pre deti od výrobcu smarTrike rastie spolu s vašim dieťaťom. Vďaka odnímateľným častiam, sa trojkolka šikovne adaptuje potrebám a veku vášho dieťatka od jeho 10 mesiacov až do 3 rokov. Malí šibali budú novú detskú trojkolku milovať. Vďaka inovatívnej poistke riadenia a skladacím pedálom si užijú plno zábavy, ešte predtým ako začnú pedálovať sami. Riadidlá detskej trojkolky obsahujú praktickú poistku, pomocou ktorej rodič ovláda smer jazdy trojkolky. Detská trojkolka dvojitý systém pedálov a stúpačiek, kde má dieťa nohy počas času, kedy nepedáluje.

Vďaka novej pokročilej technológii, ktorú ocenia hlavne rodičia, je detská trojkolka plne ovládateľná len jemným dotykom. Detská trojkolka okrem iného obsahuje aj užitočnú ochranu pred slnkomkrásne tienidlo, ktoré sa dá pohodlne odobrať. Doplnkom na ovládacej rukoväti je praktická rodičovská taška na uskladnenie potrebných vecí na vychádzku do parku. Konštrukcia detskej trojkolky je kovová v kombinácii s odolným plastom, ktorý má dlhoročnú trvácnosť. Vďaka popruhom a ochranným prvkom sa nemusíte obávať pádu či akéhokoľvek zranenia. Ergonomicky tvarované sedadlo s vypolstrovaným ochranným pásom a vysokou opierkou na hlavičku, je veľmi pohodlné, a dieťa sa ani pri dlhšej jazde neunaví. V prednej časti trojkolky je nádobka na umistnenie plastovej fľaše.

Trojkolka smarTrike rastie s vašim dieťaťom v 4 krokoch

  • Krok 1: Trojkolka ovládaná rodičom.

 V 10 mesiacoch vaše dieťa sedí pohodlne v sedadle, pričom jeho nôžky oddychujú na stúpačkách. Polstrované sedadlo zabezpečuje príjemný pocit a oporu chrbta.

  • Krok 2: Trojkolka sprevádzaná rodičom.

V 18 mesiacoch môžete dieťaťu odňať opierku chrbta, sedí vzpriamene a  začína postupne pedálovať s pomocou rodičov a rodičovskej rúčky na korigovanie smeru a rýchlosti jazdy. V tomto období si dieťa užíva jazdy a buduje si stabilitu, motorické schopnosti a odvahu na svoju prvú samostatnú jazdu.

  • Krok 3: Tréningová trojkolka.

V období 24 mesiacov sa trojkolka stáva tréningovým prostriedkom, kedy sa deti učia ako správne pedálovať.

  • Krok 4: Klasická trojkolka.

Vo veku 30 mesiacov je dieťa pripravené na samostatnú jazdu. Rodič môže odmontovať rodičovskú rúčku a kočík sa premení na krásnu detskú trojkolku.

Plastová ohrádka okolo celého trupu dieťaťa zabezpečuje zafixovanú polohu dieťaťa.  Detská trojkolka Spirit má krásne bledoružové farebné prevedenie v kombinácii s čiernou farbou. Doplnkom trojkolky je vyklápacia korba v zadnej časti, ktorú dieťa využije pri svojich hrách, a plastový košík na riadidlách. Vďaka svojej odolnej stavbe je stabilná, bezpečná a vydrží dlhé roky ako nová. Celá detská trojkolka smarTrikeje celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SmarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality. Detská trojkolka smarTrike rastie spolu s vašim dieťaťom.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
Rozmery94*45*102 cm
Celková výška102 cm
Rozmery balenia59*22*43 cm
Celková dĺžka94 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.