Trojkolka Recliner Infinity Purple smarTrike 5v1 TouchSteering fialovo-šedá od 10 mes

Popis produktu

Detská trojkolka Recliner Infinity 5v1 vo fialovo-šedej farbe je ideálna pre deti už od 10 mesiacov. Trojkolka má jednoduché riadenie podobne ako športový kočík, stačí jemný pohyb. Umožňuje to špičková technológia Touch Steering. Zabudovaný ochranný bezpečnostný pás v tvare písmena Y s mäkkým polstrovaním na ochrannej ohrádke a popruhoch zaručujú pohodlnú a bezpečnú jazdu, až kým vaše dieťa nezačne jazdiť samostatne. Textilný materiál trojkolky je odolný voči vode, takže malý dážď či rozliaty čaj nie sú žiaden problém. Dieťa si počas jazdy užíva komfort pohodlného sedenia a vďaka polohovateľnému sedadlu si môže aj zdriemnuť. 

Detská trojkolka je pre dieťa výnimočne pohodlná, pretože má ergonomicky tvarované a polohovateľné sedadlo s polstrovaním, ktoré dieťaťu počas chvíľ, kedy nemanévruje a nepedáluje, poskytuje komfort na oddych alebo krátky spánok. Detská trojkolka Recliner Infinity 5v1 má unikátne doplnky, ako napríklad nastaviteľná slnečná clona, ktorá slúži ako ochrana pred UV žiarením, kvalitná veľká taška na nákup, menšia taška na rúčke alebo držiak na fľašu. Konštrukcia trojkolky je pevná a celokovová v kombinácii s plastovými komponentami, kolieska trojkolky sú gumené.

Čo obsahuje trojkolka Recliner Infinity?

 • skladacie stúpačky
 • protišmykové pedále
 • rodičovský batoh
 • držiak na fľašu
 • taška na odkladanie drobností
 • nastaviteľná polstrovaná ochrana
 • nastaviteľná slnečná clona
 • odnímateľná ochranná hrazda na ruky
 • ergonomicky tvarované a polohovateľné sedadlo
 • všetky kolesá sú gumené a odolné voči otrasom
 • 3-bodový bezpečnostný pás v tvare Y s polstrovaním na ramenách

Polstrované sedadlo s oporou na trojkolke poskytuje vášmu dieťaťu vysokú pohodlnosť a stabilitu. Jednotlivé polstrované časti sa dajú odňať a v prípade potreby vyprať. Dieťa neskôr využije i vyklápaciu nádobu v zadnej časti trojkolky. Výhodou detskej trojkolky smarTrike Infinity sú kvalitné gumené kolieska, ktoré zaručujú tichú a pohodlnú jazdu i po povrchu s menšími nerovnosťami. Praktickým doplnkom je aj blatník na prednom koliesku trojkolky, ktorý chráni oblečenie detí pred nadmerným zašpinením. Dieťa má ruky počas jazdy ovládanej rodičom položené na opierke na zabezpečenie najvyššej pohodlnosti. Pedále trojkolky pre deti sú protišmykové. Dieťa má okolo pása ochrannú hrazdu a v prednej časti na riadidlách je miesto na fľašu. Doplnkom trojkolky je aj detský telefón, ktorý dieťa zaujme a zabaví v počiatočných štádiách jazdenia.

Vaše dieťa zažije množstvo zábavy a šťastia pri outdoorových aktivitách, prechádzke v parku, v meste či nákupnom centre. Tento model spája výhody detského kočíka s funkčnosťou trojkolky. Ak bude vaše dieťa pripravené na samostatnú jazdu, zábava sa môže naplno začať. Detská trojkolka smarTrike 5v1 je prémiový model, ktorý vám a vášmu dieťaťu poskytuje luxus a zážitok z pohybu v prírode. Trojkolka má moderný dizajn a nadčasovú fialovo-šedú farbu. . Vaše dieťa zažije množstvo zábavy a šťastia pri outdoorových aktivitách, prechádzke v parku, v meste či nákupnom centre. Tento model spája výhody detského kočíka s funkčnosťou trojkolky. Ak bude vaše dieťa pripravené na samostatnú jazdu, zábava sa môže naplno začať. Detská trojkolka smarTrike 5v1 je prémiový model, ktorý vám a vášmu dieťaťu poskytuje luxus a zážitok z pohybu v prírode.

Trojkolka smarTrike rastie s vašim dieťaťom v 5 krokoch

Krok 1: Polohovateľné sedadlo
Polohovateľné sedadlo je nastaviteľné vôľou a umožňuje vášmu dieťaťu pospať si počas jazdy.
Krok 2: Trojkolka ovládaná rodičom
V 10 mesiacoch vaše dieťa sedí pohodlne v sedadle, pričom jeho nôžky oddychujú na stúpačkách. Polstrované sedadlo zabezpečuje príjemný pocit a oporu chrbta.
Krok 3: Jazda sprevádzaná rodičom
V 18 mesiacoch môžete dieťaťu odňať opierku chrbta, sedí vzpriamene a začína postupne pedálovať s pomocou rodičov a rodičovskej rúčky na korigovanie smeru a rýchlosti jazdy. V tomto období si dieťa jazdu užíva a buduje si stabilitu, motorické schopnosti a odvahu na svoju prvú samostatnú jazdu.
Krok 4: Tréningová trojkolka
V období 24 mesiacov sa trojkolka stáva tréningovým prostriedkom, kedy sa deti učia ako správne pedálovať.
Krok 5: Klasická trojkolka
Vo veku 30 mesiacov je dieťa pripravené na samostatnú jazdu. Rodič môže odmontovať rodičovskú rúčku a kočík sa premení na krásnu detskú trojkolku.

Výhody

 • zvýšený výkon riadenia
 • extra pohodlie
 • odpočinok dieťaťa počas ovládania rodičom
 • extra bezpečnosť
 • ochrana pred slnkom
 • pohodlie v rannej fáze jazdenia
 • trvanlivosť a kvalita
 • maximálne využitie
 • funkčné vlastnosti
 • odnímateľné časti
 • nosnosť 17kg

SmarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SmarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zaručene zárukou kvality.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 10 mesiacov
Rozmery101*49*101 cm
Celková výška101 cm
Rozmery balenia66*22*44 cm
Celková dĺžka101 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť7 kg
Farbafialová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné