Trojkolka a odrážadlo Retro Rookie Trike Smoby ultraľahká s pedálmi a tichými gumenými kolesami od 24 mes

Popis produktu

Trojkolka a odrážadlo Retro Rookie Trike od francúzskeho Smoby je ultraľahká trojkolka vhodná pre chlapcov aj dievčatá už od 24 mesiacov. Najmenšie deti ju môžu využívať aj ako odrážadlo a keď sú väčšie, učia sa pedálovať a jazdiť ako na klasickej trojkolke. Je vybavená špičkovou kovovou konštrukciou, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou a odolnosťou, ergonomicky tvarované sedadlo ponúkne deťom pohodlie aj pri dlhšej trase. Prvotriedne EVA kolieska sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, kombinujúceho výhody tichých gumených koliesok a odolného plastu. Dieťa si tak môže užívať hladkú a tichú jazdu v exteriéri aj interiéri.

V zadnej časti trojkolky je umiestnený box na hračky a pod sedadlom sa nachádza praktické držadlo, vďaka ktorému sa dá trojkolka ľahko prenášať. Protišmykové riadidlá sú vybavené bezpečnostným systémom, ktorý umožňuje dieťaťu pri jazde otáčať riadidlami iba do určitého uhla, takže sa bude pri jazde cítiť bezpečne a komfortne. Taktiež sa dajú výškovo nastaviť pre deti vo veku od 2 do 4 rokov.

Trojkolka pomáha deťom správne udržiavať rovnováhu, zlepšovať si reflexy, priestorové videnie a odhad vzdialeností. Jazda na trojkolke s pedálmi podporuje aj rozvoj stability a svalstva dieťaťa. Trojkolka Smoby prispieva k všestrannému vývoju dieťaťa, ktoré naberá sebadôveru a zároveň sa zabáva. Rozmery trojkolky sú 58*41*51 cm. Na trojkolke sa môže voziť dieťa s maximálnou hmotnosťou až 50 kg. Váha tejto ultraľahkej trojkolky je iba 3 kg.

Francúzsky Smoby prináša deťom prvotriedne hračky s originálnym dizajnom už po dlhé roky. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé dieťa. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a originálneho vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodFrancúzsko
Rozmery58*41*51 cm
Celková výška51 cm
Hmotnosť3 kg
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.