Trojkolka Máša a medveď Be Move Smoby od 15 mes

Popis produktu

Trojkolka pre deti Smoby Be Move Masha and the Bear, (Máša a medveď) je krásna detská trojkolka v ružovo-zelených farbách. Vpredu na riadidlách je implementovaný rozprávkový motív – s obrázkom z rozprávky Máša a medveď. Trojkolka pre deti Smoby je dizajnovo jedinečná trojkolka s krásnou farebnou variáciouDetská trojkolka vás milo prekvapí sviežimi farbami, ktoré podporujú fantáziu a tvorivosť dieťaťa. Jazda na trojkolke pre deti je veľmi pohodlná vďaka kvalitným kolieskam z mäkčeného plastu, ktoré si hravo poradia aj s menšími nerovnosťami. Konštrukcia trojkolky je pevná a kovová, čo zaručuje vysokú bezpečnosť a v neposlednom rade i dlhú trvácnosť, ktorá vám poslúži počas mnohých rokov. Trojkolka pre deti Be Move Masha and the Bear je bezpečná a stabilná. Dieťa je fixované počas jazdy pomocou bezpečnostného pásu.

Vďaka praktickej teleskopickej vodiacej rodičovskej rúčke môže rodič ovládať a korigovať smer jazdy dieťaťa. Je plne flexibilná, vodiaca rúčka sa dá neskôr, keď vaše dieťa jazdí samostatne, pohodlne odmontovať i bez použitia náradia. Trojkolka je s voľnobehom na prednom kolese. Počas jazdy sa dajú riadidlá trojkolky vytočiť maximálne v 30° uhle. Praktickým doplnkom, ktorý dieťa plne využije je vyklápacia zadná korba, kde si môže prevážať hračky či čokoľvek iné. Riadidlá trojkolky sa dajú zablokovať, pokiaľ chce rodič ovládať smer trojkolky. Rozprávkový motív trojkolky ju oživuje a pekne dopĺňa. Rozprávka Máša a medveď je o nezbednom dievčatku Máša, ktoré má rado sladkosti a pýta sa veľa otázok, lebo chce všetko vedieť. V lese sa skamaráti s bývalým cirkusovým medveďom, ktorý sa volá Miša. Ten hľadá v lese zaslúžený odpočinok, no nedarí sa mu to. S Mášou zažíva veľa dobrodružstiev a rôznych príhod, ktoré milujú deti na celom svete. Vďaka pohodlnému ergonomickému tvarovanému sedadlu sa deťom na trojkolke sedí pohodlne a ani po dlhšom čase nie sú unavené.

Veková vhodnosť detskej trojkolky Smoby je od 15 mesiacov až do 3 rokov alebo do času, kedy je vaše dieťa pripravené na svoj prvý bicykel. Pedále trojkolky sú protišmykové. Francúzska spoločnosť Smoby je dlhoročným výrobcom kvalitných detských hračiek, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske kritéria kvality, odolnosti a zároveň majú jedinečný dizajn, ktorý v sebe nesie francúzsku dokonalosť, šarm, a precíznosť. Detská trojkolka Be Move Masha and the Bear spĺňa požiadavky aj najnáročnejšieho zákazníka. Je to krásna a kvalitná trojkolka, ktorá si získa priazeň vás i vašej malej ratolesti. Jazda na detskej trojkolke okrem veľkej zábavy a dobrodružstva pomáha deťom s rozvojom svalstva a pohybovej sústavy, čo priaznivo pôsobí na jeho rast. Trojkolka má nosnosť 30 kg. Výška sedadla od zeme je 31 cm, šírka od sedadla k volantu je 26 cm.

Vlastnosti

 • pevná kovová konštrukcia
 • rozprávkový motív Máša a medveď
 • ergonomicky tvarované sedadlo
 • trojbodový bezpečnostný pás
 • výškovo nastaviteľná rodičovská rúčka
 • plastové kolieska z mäkčeného plastu s tichým chodom
 • zadná vyklápacia korba
 • od 15 mesiacov
 • vyrobená vo Francúzsku
 • nosnosť 30 kg
 • volant sa otáča o 30°
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 15 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery68*52*52 cm
Celková výška52 cm
Rozmery balenia47*23*40 cm
Celková dĺžka68 cm
Výška rúčky95 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,5 kg
Nosnosť30 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.