Trojkolka Fun 2v1 smarTrike s vodiacou tyčou tyrkysovo-zelená od 15 mes

Popis produktu

SmarTrike Fun 2v1 je najnovšia detská trojkolka z dielne výrobcu smarTrike s vodiacou rúčkou, ktorú určite ocení každý rodič. Najmodernejšie farebné prevedenie tyrkysovej, zelenej, červenej a bielej si zamiluje každý malý chlapček. Trojkolka Fun je vhodná pre deti od 15 mesiacov, ale používajú ju až do 3 rokov alebo dovtedy, kým nepresedlajú na svoj prvý bicykel. Detská trojkolka rastie spolu s vašim dieťaťom, v každom veku sa mu plne prispôsobuje. Je to výborný predchodca prvého bicykla, deti sa učia správne sedieť a pedálovať. Bezpečnosť trojkolky je zaručená vďaka bezpečnostnému pásu a pohodlnosť vďaka ergonomicky tvarovanému sedadlu.

Trojkolka je stabilná a hravo si poradí i s menšími nerovnosťami. Počas prvých mesiacov jazdenia rodič ovláda smer jazdy pomocou teleskopicky nastaviteľnej ovládacej rúčky. Neskôr, keď je dieťa dostatočne veľké na samostatnú jazdu, rúčku možno pohodlne a bez použitia náradia odmontovať. Kolieska detskej trojkolky sú vyrobené z kvalitného EVA plastu, majú tichý chod a vďaka nim je trojkolka pre deti smarTrike stabilná. EVA plast je podobný gume, je pružný a kolieska trojkolky smarTrike sú vďaka nemu maximálne odolné a kvalitné. Predné koleso sa dá prepnúť na voľnobeh, vtedy rodič tlačí trojkolku a dieťa nemusí pedálovať. Je to veľká výhoda, pretože keď sa dieťatko unaví a nechce sa mu pedálovať, rodič ho jednoducho tlačí na trojkolke pred sebou.

Detská trojkolka Fun 2v1 má kvalitnú celokovovú konštrukciu, vďaka čomu deťom vydrží dlhé roky. Zadná vyklápacia korba slúži ako priestor na odkladanie drobností, je uzavretá krytom. Jazda na trojkolke je nielen veľká zábava, ale pomáha deťom aj posilňovať svalstvo na nohách a prispieva tak k ich správnemu vývinu. SmarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. SmarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zárukou kvality a bezpečnosti aj pre vaše ratolesti.

Vlastnosti

  • odolné EVA kolieska s tichým chodom
  • zadná plastová nádoba na hračky s krytom
  • trojbodový bezpečnostný pás
  • protišmykové pedály
  • predné koleso s voľnobehom
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • praktická rodičovská rúčka, ktorá sa dá odpojiť
  • od 15 mesiacov až do 3 rokov
  • najmodernejší dizajn
  • nosnosť 17 kg
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 15 mesiacov
Rozmery91*46*103 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,4 kg
Koleságumene
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.