Trojkolka skladacia Folding Fun Trike 2in1 Pink smarTrike ružová s bezpečnostným pásom od 15 mes

Popis produktu

Skladacia trojkolka Folding Fun 2v1 je moderná trojkolka s vodiacou rúčkou, ktorá rastie spolu s vaším dieťaťom od 15 mesiacov až do 3 rokov. Nádherná ružová trojkolka poteší všetky deti a najmä dievčatká. 3-bodový bezpečnostný pás na sedadle zaručuje dieťaťu pri jazde bezpečnosť. O maximálne pohodlie malých jazdcov sa postará ergonomicky tvarované sedadlo. Celokovová konštrukcia trojkolky v kombinácii s odolnými plastami sa vyznačuje vysokou stabilitou a odolnosťou.

Trojkolka je vybavená teleskopickou vodiacou tyčou, ktorá sa dá nastaviť až do výšky 103 cm, ponúka rodičom jednoduchšiu kontrolu nad trojkolkou. Neskôr, keď je dieťa dostatočne veľké na samostatnú jazdu, rodičia iba upravia výšku vodiacej rúčky. V prípade potreby sa dá rúčka sklopiť na úroveň riadidiel a zadná časť trojkolky sa dá vďaka pohyblivému kĺbu sklopiť smerom k prednému koliesku. Rozmery trojkolky sa zmenšia, dá sa jednoduchšie prenášať, zmestí sa aj do kufra. Takto poskladanú trojkolu ocenia všetci rodičia, ktorí so svojimi deťmi cestujú, chodia na výlety a nákupy. 

Trojkolka smarTrike rastie s vašim dieťaťom v 2 krokoch

 • Krok 1: Trojkolka ovládaná rodičom
  V 15 mesiacoch vaše dieťa sedí pohodlne v ergonomickom sedadle, začína postupne pedálovať pod dohľadom rodičov a kontroly smeru jazdy. Učí sa sedieť vzpriamene, buduje si stabilitu a motorické schopnosti.
 • Krok 2: Klasická trojkolka
  Vo veku 24 mesiacov je dieťa pripravené na samostatnú jazdu. Rodič zníži výšku rodičovskej rúčky a dieťa si plnohodnotne užíva jazdu.

Trojkolka je vybavená EVA kolieskami, ktoré kombinujú výhody tichých gumených koliesok a odolného plastu, vyznačujú sa vysokou odolnosťou a pružnosťou. V zadnej časti trojkolky je aj otvárateľný plastový box, do ktorého sa dajú ukladať rôzne hračky a doplnky. Jazda na trojkolke je nielen veľká zábava, ale pomáha deťom aj posilňovať svalstvo na nohách a prispieva tak k ich správnemu vývinu. Rozmery trojkolky sú 91*46*103 cm.

smarTrike je celosvetovo najpredávanejšia a naviac oceňovaná značka detských trojkoliek. Na trhu pôsobí už dekádu, a ako prvý výrobca prišiel s inováciou výškovo nastaviteľnej rúčky pre rodiča. smarTrike je svetový líder v predaji, produkcii a inováciách detských trojkoliek. S miliónmi trojkoliek predaných každoročne je zárukou kvality a bezpečnosti aj pre vaše ratolesti. 

Vlastnosti

 • celokovová konštrukcia s možnosťou zloženia
 • kvalitné EVA kolieska s tichým chodom
 • zadná plastová nádoba na hračky s krytom
 • trojbodový bezpečnostný pás
 • protišmykové pedále
 • predné koleso s voľnobehom
 • ergonomicky tvarované sedadlo
 • praktická rodičovská rúčka
 • od 15 mesiacov až do 3 rokov
 • najmodernejší dizajn
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 15 mesiacov
Rozmery91*46*103 cm
Celková výška103 cm
Rozmery balenia51*23*31 cm
Celková dĺžka91 cm
Výška rúčky103 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
UV filterÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,5 kg
KolesáEVA wheels
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...