Trojkolka Be Fun Confort Rose Smoby ružovo-zelená od 10 mes

Popis produktu

Detská trojkolka Be Fun Confort Rose je tým najlepším darčekom, ktorý môžete darovať vášmu dievčatku od 10 mesiacov. Trojkolka je vyhotovená v sympatickej ružovo-zelenej farbe, ktorá zaujme na prvý pohľad. Kombinácia pevného, celokovového rámu a kvalitného prevedenia všetkých dielov spoľahlivo zabezpečí vašej dcérke bezpečnosť a pohodlie. Trojkolka pre dievčatá je vybavená nastaviteľným a komfortným sedadlom. Jeho súčasťou je aj odnímateľná bezpečnostná ohrádka, ktorá spoľahlivo ochráni pred nehodou. Trojbodový bezpečnostný pás na trojkolke navyše udrží dievčatko pevne a pritom pohodlne na sedadle.

Trojkolka pre dievčatá však v sebe skrýva toho oveľa viac. Každý rodič ocení výškovo nastaviteľnú rodičovskú rúčku, ktorú je takisto možné ľahko odstrániť bez akéhokoľvek náradia. Celkovú výšku rúčky je možné nastaviť až do výšky 101 cm. Výhodou je aj praktická poistka, umiestnená na riadidlách trojkolky. Vďaka nej dokáže každý rodič veľmi ľahko ovládať smer jazdy trojkolky. Trojkolka má šikovne vymyslený systém stúpadiel a pedálov. V prípade, že je vaše dieťa unavené, veľmi ľahko si vyloží nôžky na stúpačky a rodič môže tlačiť trojkolku pred sebou. Protišmykové pedále zasa zabezpečia vášmu dievčatku pocit istoty a pohodlia. Trojkolka od výrobcu Smoby, samozrejme, umožňuje nastavenie predného kolesa na systém voľnobehu.

O úložný priestor sa postará šikovne umiestnená zelená taška na rodičovských rúčkach. Zároveň je k dispozícii vyklápací box na hračky, kde si vaša dcéra môže odložiť všetko, bez čoho sa na výlete nezaobíde. Trojkolka pre dievčatá Smoby Be Fun Confort v ružovo-zelenej kombinácii rozhodne zapôsobí svojím moderným vzhľadom a špičkovým prevedením. Celkové rozmery trojkolky sú 68*52*101 cm. Na trojkolku sa vzťahuje nadštandardná záruka až 3 roky.

Skúsený francúzsky výrobca Smoby jednoducho myslel na všetko, čo by mohlo vaše malé dievčatko potrebovať. Overená dlhoročná tradicía výrobcu je zárukou istoty, že vaše dievčatko bude naozaj šťastné a spokojné.

Vlastnosti

  • pevná a kvalitná konštrukcia
  • nastaviteľná rodičovská rúčka s možnosťou demontáže
  • praktická taška na drobnosti
  • pohodlné a ergonomicky tvarované sedadlo
  • praktická vyklápacia nádoba na hračky
  • trojbodový bezpečnostný pás
  • bezpečnostná ohrádka okolo sedadla
  • nadštandardná záruka 3 roky
  • trojkolka rastie spolu s vaším dieťaťom
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery68*52*101 cm
Celková výška101 cm
Rozmery balenia43*24*59 cm
Celková dĺžka68 cm
Výška rúčky101 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť4,7 kg
KolesáEVA wheels
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.