Trojkolka smarTrike Dream Team Touch Steering 4v1 s EVA gumenými kolesami modrá od 10 mes

Popis produktu

Detská trojkolka Dream Team Touch Steering 4v1 v trendy modrej farbe je ako stvorená pre vášho malého nezbedníka. Poskytne vám i malému dostatok komfortu na prechádzke v meste, pri hrách v parku či jednoduchej turistike v prírode. Táto štýlová trojkolka smarTrike Dream Team má novú jedinečnú technológiu Touch Steering, vďaka ktorej je ovládanie trojkolky ľahké ako pierko. Jedinečným doplnok trojkolky je držiak na fľašu. Trojkolka je vhodná pre dieťa už od 10 mesiacov pričom rastie spolu s ním až do 3 rokov, alebo do času, kedy je dieťa pripravené na svoj prvý ozajstný bicykel. Detská trojkolka smarTrike Dream Team má praktický a krásny dizajn, výrazne modro-čiernu farebnú kombináciu a najmä veľké množstvo bezpečnostných prvkov. Rodič dokáže jemnými pohybmi trojkolku ovládať a manévrovať s trojkolkou ako so športovým kočíkom. Detská trojkolka je vybavená trojbodovým bezpečnostným pásom s mäkkými výstelkami pre maximálne pohodlie a bezpečnosť Detská trojkolka smarTrike Dream Team má celokovovú konštrukciu v kombinácii s plastovými komponentmi, čo zaručuje stabilitu počas dlhodobého používania.

Vďaka vyvýšenému, ergonomicky tvarovanému sedadlu, je detská trojkolka Dream Team maximálne pohodlná. Keď dieťatko nepedáluje sedí správne a zdravo. Sedadlo a ochranná hradza sú doplnené príjemným polstrovaním čo zvyšuje pohodlnosť vášho dieťaťa. Trojkolka pre deti je doplnená praktockou slnečnou clonou, ktorá dieťa chráni pred UV slnečným žiarením. Jednoduchým pohybom sa dá nastaviť podľa uhla slnečného žiarenia a v prípade potreby sa dá jednoduchám spôsobom odmontovať. Praktickú tašku umiestnenú na rodičovskej rúčke ocení najmä rodič, kde môže šikovne ukryť všetky potrebné drobnosti ako sú kľúče, peňaženka či malé dobroty pre dieťa. V zadnej časti trojkolky sa nachádza vyklápacia nádoba, ktorú dieťa využije neskôr, keď dospeje do štádia, kedy plne ovláda detskú trojkolku samo. Môže si v nej prevážať hračky, bábiky či iné tajomné poklady. Ďalším praktickým doplnkom trojkolky je mobil v držiaku na telefón v prednej časti trojkolky, ktoré zabaví dieťa na dlhé hodiny. Výhodou detskej trojkolky smarTrike Dream Team sú kvalitné gumené kolieska EVA. Kolieska trojkolky sú svojou ergonómiou prispôsobené tak, aby si hravo poradili s nerovnosťami terénu.

Veľké predné otočné koliesko je prispôsobené na prudké zatáčanie, pričom má vstavaný tlmič, ktorý zaručuje pohodlnú jazdu aj po nerovnostiach terénu. Praktickým doplnkom je aj blatník na prednom koliesku trojkolky, ktorý chráni oblečenie detí pred nadmerným zašpinením. Detská trojkolka má dvojitý systém stúpadiel a pedálov, pričom dieťa má nohy položené na stúpadlách, keď trojkolku neriadi. Tie sa neskôr dajú jednoducho sklopiť. Pedále trojkolky smarTrike Dream Team sú protišmykové. Dieťa má okolo pása ochrannú hrazdu a v prednej časti na riadidlách je umiestnený držiak na fľašu. Dieťa má ruky počas jazdy ovládanej rodičom položené na opierke na zabezpečenie najvyššej pohodlnosti. Jednotlivé polstrované časti sa dajú odňať a v prípade potreby vyprať. Detská trojkolka smarTrike Dream Team je odporúčaná pre deti od 10 až do 36 mesiacov. Vyberte si detskú trojkolku od smarTrike, výrobcu, ktorý je jednotkou na trhu v produkcii a inováciách.

Trojkolka smarTrike rastie s vaším dieťaťom v 4 krokoch

Krok 1: Trojkolka ovládaná rodičom
V 10 mesiacoch vaše dieťa sedí pohodlne v sedadle, pričom jeho nôžky oddychujú na stúpačkách. Polstrované sedadlo zabezpečuje príjemný pocit a oporu chrbta.
Krok 2: Trojkolka sprevádzaná rodičom
V 18 mesiacoch môžete dieťaťu odňať opierku chrbta a dieťa začína postupne pedálovať s pomocou rodičov a rodičovskej rúčky na korigovanie smeru a rýchlosti jazdy. V tomto období si dieťa užíva jazdy a buduje si stabilitu, motorické schopnosti a odvahu na svoju prvú samostatnú jazdu.
Krok 3: Tréningová trojkolka
V období 24 mesiacov sa trojkolka stáva tréningovým prostriedkom, kedy sa deti učia ako správne pedálovať.
Krok 4: Klasická trojkolka
Vo veku 30 mesiacov je dieťa pripravené na samostatnú jazdu. Rodič môže odmontovať rodičovskú rúčku a kočík sa premení na krásnu detskú trojkolku.

Vlastnosti

 • patentovaná technológia Touch Steering pre jednoduché manévrovanie
 • detský telefón a držiak na fľašu
 • zabudovaný tlmič jazdy pre extra bezpečnosť
 • smarTrike rastie s vašim dieťaťom v 4 krokoch
 • veľké predné koliesko pre ostré zatáčanie so vstavaným tlmičom
 • vysoké, ergonomicky tvarované sedadlo a nastaviteľná polstrovaná ochrana
 • všetky kolesá sú gumené a odolné s dvojitým vstrekovaním a tlmičom proti otrasom
 • trojbodový bezpečnostný pás s polstrovaním na ramenách
 • odnímateľná ochranná hrazda na ruky
 • nastaviteľná slnečná clona na blokovanie UV slnečného žiarenia
 • sklápacie stúpadlá
 • protišmykové pedále
 • celokovová konštrukcia
 • kvalitná taška na odkladanie drobností
 • jednotlivé časti trojkolky sú odnímateľné
 • odporúčaná pre deti od 10 do 36 mesiacov
 • spĺňa vysoké bezpečnostné štandardy

Výhody

 • zvýšený výkon riadenia
 • extra komfort
 • odpočinok dieťaťa počas ovládania rodičom
 • extra bezpečnosť
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 10 mesiacov
Rozmery100*47*102 cm
Celková výška102 cm
Rozmery balenia60*28*37 cm
Celková dĺžka100 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť6,5 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné