Trojkolka s voľnobehom Be Move Tricycle Blue Smoby s vodiacou tyčou a EVA kolesami modrá od 15 mes

Popis produktu

Nadčasová modrá trojkolka Be Move z dielne francúzskych dizajnérov Smoby je vynikajúci darček pre všetky neposedné deti a najmä chlapcov od 15 mesiacov. Moderná trojkolka s celokovovým rámom poskytne deťom bezpečnú a príjemnú jazdu. Vďaka pevnej a odolnej konštrukcii vydrží vášmu dieťaťu po dlhé roky. Špičkové EVA kolieska sú tiché, vynikajúco sedia na každom povrchu. Sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, kombinujúceho výhody tichých gumených koliesok a odolného plastu. Trojkolka dokáže rásť s dieťaťom a prispôsobovať sa jeho potrebám.

Počas jazdy sa dajú riadidlá trojkolky vytočiť maximálne v 30° uhle. Ergonomické sedadlo môžete nastaviť v 2 rôznych polohách, deťom sa na ňom sedí pohodlne a neunavia sa ani pri dlhšej jazde. O bezpečnosť dieťaťa sa postará 3-bodový bezpečnostný pás. V zadnej časti sa nachádza vyklápacia korba, do ktorej si deti uložia obľúbené hračky. Trojkolka umožňuje nastaviť systém voľnobehu na prednom kolese a taktiež uzamknutie riadidiel, čo ocenia rodičia, ktorí potrebujú mať kontrolu nad rýchlosťou a smerom jazdy. Teleskopická vodiaca tyč sa dá nastaviť v 3 rôznych variantoch, pričom jej maximálna výška je 95 cm. Dieťaťu od 2 rokov môžete vodiacu tyč odmontovať, takže pedáluje a riadi trojkolku nezávisle od rodiča. 

Jazda na detskej trojkolke je nielen veľmi zábavná a veselá, ale pomáha tiež deťom s posilňovaním svalstva na nohách a rukách. Malí jazdci budú mať rýchlejšie reflexy, naučia sa odhadovať vzdialenosti a prispôsobovať rýchlosť v závislosti od okolitých podmienok. Jemný vzhľad a dizajn trojkolky podnecuje v deťoch fantáziu a kreativitu. Rozmery trojkolky sú 68*52*52 cm a jej celková nosnosť až 30 kg. Pedále trojkolky sú protišmykové.

Smoby už dlhé roky prináša deťom prvotriedne hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou špičkovej francúzskej kvality a moderného vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 15 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery68*52*52 cm
Celková výška52 cm
Rozmery balenia47*23*40 cm
Celková dĺžka68 cm
Výška rúčky95 cm max
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,5 kg
Nosnosť30 kg
KolesáEVA, silent
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.