Trojkolka Be Move Blue Smoby s EVA gumenými kolesami a voľnobehom modrá od 15 mes

Popis produktu

Trojkolka Be Move z dielne francúzskych dizajnérov Smoby je moderná trojkolka trojkolka pre deti od 15 mesiacov. Jej farebné vyhotovenie v kombinácii modro-zeleno-šedej je vhodné pre najmä pre chlapčekov. Má robustný kovový rám, vďaka čomu je veľmi bezpečná a odolná. Pevná konštrukcia je zárukou, že vám trojkolka Smoby vydrží dlhé roky. Tichú jazdu zaručujú kvalitné a odolné EVA kolieska. Kolieska na trojkolke sú vyrobené z mäkčeného plastu, vyznačujúceho sa skvelými jazdnými vlastnosťami. Kolieska si bez problémov poradia aj s menšími nerovnosťami na ceste a majú tichý chod.

Počas jazdy sa dajú riadidlá trojkolky vytočiť maximálne v 30° uhle. Vďaka ergonomicky tvarovanému sedadlu, s možnosťou polohovania, sa deťom sedí pohodlne a neunavia sa ani pri dlhšej jazde. Pedále trojkolky sú protišmykové. Doplnkom, ktorý ocenia všetky deti, je vyklápacia zadná korba na obľúbené hračky. Dieťa je počas jazdy na trojkolke chránené bezpečnostným pásom. Teleskopická vodiaca tyč sa dá nastaviť do výšky 95 cm. Vodiaca tyč sa dá neskôr, keď vaše dieťa jazdí samostatne, pohodlne odmontovať i bez použitia náradia. Trojkolka je s voľnobehom na prednom kolese. 

Veková vhodnosť trojkolky je od 15 mesiacov do 3 rokov alebo do času, kedy je dieťa pripravené na svoj prvý bicykel. Nosnosť trojkolky je 30 kg. Francúzska spoločnosť Smoby je dlhoročným producentom kvalitných detských hračiek, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske kritéria kvality a odolnosti. Hračky Smoby sú vyrobené zo zamatovo jemného plastu, majú zaoblené hrany. Detská trojkolka Be Move Smoby spĺňa požiadavky najnáročnejšieho zákazníka. Jazda na detskej trojkolke je nielen veľmi zábavná a veselá, ale pomáha tiež deťom s motorickým vývinom a posilňovaním svalstva.

Vlastnosti

  • pevná kovová konštrukcia
  • ergonomicky tvarované sedadlo
  • trojbodový bezpečnostný pás
  • odpojiteľná vodiaca tyč
  • EVA kolieska z mäkčeného plastu s tichým chodom
  • zadná vyklápacia korba
  • vhodná od 15 mesiacov
  • francúzsky dizajn
  • predné koleso s voľnobehom
  • 30 stupňová výchylka predného kolesa do strán
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 15 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery68*52*52 cm
Celková výška52 cm
Rozmery balenia47*23*40 cm
Celková dĺžka68 cm
Výška rúčky95 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,5 kg
Nosnosť30 kg
Kolesárubber, silent
Farbazelená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...