Trojkolka Be Fun Pink Smoby s vodiacou tyčou ružová od 15 mes

Popis produktu

Trojkolka Smoby Be Fun Pink je skvelá detská trojkolka z dielne francúzskeho výrobcu Smoby. Má robustný kovový rám, vďaka čomu je veľmi bezpečná a odolná. Detská trojkolka je vhodná od 15 mesiacov, má tužovo-zelenú farbu v kombinácii s bielou. Veselé a výrazné farby na detskej trojkolke výborne podnecujú detskú fantáziu. Jazda na trojkolke je veľmi pohodlná a tichá vďaka kvalitným kolieskam. Kolieska na trojkolke sú vyrobené z mäkčeného plastu, hravo si poradia aj s menšími nerovnosťami na ceste a majú tichý chod. Konštrukcia trojkolky je pevná a kovová, čo zaručuje vysokú bezpečnosť a v neposlednom rade i dlhú trvácnosť, ktorá vám poslúži počas mnohých rokov. Trojkolka má nosnosť 30 kg.

Dieťa je fixované počas jazdy na trojkolke pomocou bezpečnostného pásu. Vďaka praktickej teleskopickej vodiacej rodičovskej tyči môže rodič trojkolku tlačiť v prípade, že je dieťa unavené a nechce sa mu pedálovať. Je plne flexibilná, prispôsobí sa potrebám dieťaťa. Vodiaca tyč sa dá neskôr, keď vaše dieťa jazdí samostatne, pohodlne odmontovať i bez použitia náradia. Trojkolka je s voľnobehom na prednom kolese. Počas jazdy sa dajú riadidlá trojkolky vytočiť maximálne v 30° uhle. Praktickým doplnkom trojkolky je vyklápacia zadná korba, v ktorej si deti môžu prevážať hračky alebo iný náklad. Vďaka ergonomickému tvarovanému sedadlu sa deťom sedí pohodlne a neunavia sa ani pri dlhšej jazde. Výška sedadla od zeme je 31 cm.

Veková vhodnosť detskej trojkolky Smoby je od 15 mesiacov až do 3 rokov alebo do času, kedy je dieťa pripravené na svoj prvý bicykel. Detská trojkolka je výborný predchodca prvého bicykla. Pedále trojkolky sú protišmykové. Francúzska spoločnosť Smoby je dlhoročným výrobcom kvalitných detských hračiek, ktoré spĺňajú najprísnejšie európske kritéria kvality a odolnosti. Hračky Smoby majú jedinečný dizajn, ktorý v sebe nesie francúzsku dokonalosť, šarm, a precíznosť. Detská trojkolka Be Fun spĺňa požiadavky najnáročnejšieho zákazníka. Jazda na detskej trojkolke je nielen veľmi zábavná a veselá, ale pomáha tiež deťom s motorickým vývinom a posilňovaním svalstva.

Vlastnosti

 • pevná kovová konštrukcia
 • ergonomicky tvarované sedadlo
 • trojbodový bezpečnostný pás
 • odpojiteľná vodiaca tyč
 • kolieska z mäkčeného plastu s tichým chodom
 • zadná vyklápacia korba
 • od 15 mesiacov
 • vyrobená vo Francúzsku
 • predné koleso s voľnobehom
 • 30 stupňová výchylka predného kolesa do strán
 • nosnosť 30 kg
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 15 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery68*52*52 cm
Celková výška52 cm
Rozmery balenia47*23*40 cm
Celková dĺžka68 cm
Výška rúčky95 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.