Trojkolka Be Fun Blue Smoby modro-zelená od 15 mes

Popis produktu

Detská trojkolka Be Fun Blue Smoby poteší všetkých chlapcov už vo veku 15 mesiacov. Táto detská trojkolka má pevný celokovový rám s kvalitnými plastovými dielmi, ktoré sú zároveň jemné k detským rúčkam. Trojkolka disponuje odnímateľnou a nastaviteľnou vodiacou tyčou pre rodiča s dĺžkou až 95 cm vďaka čomu máte jazdu dieťaťa pod kontrolou. Má žiarivú modro-zelenú farebnú kombináciu vhodnú najmä pre chlapca. Trojkolka je prispôsobená tak aby rástla s vašim dieťaťom až do 3 rokov, alebo dokiaľ nie je pripravené na svoj prvý bicykel.

Trojkolka má pre svojho pasažiera pripravené komfortné ergonomické sedadlo, ktoré je možné upraviť podľa rastu dieťaťa tak, aby sa mu sedelo vždy v tom najlepšom pohodlí. Bezpečnosť detskej trojkolky je zaistená trojbodovým ochranným pásom. Chlapček si dosýta užije jazdu na trojkolke aj vďaka kvalitným protišmykovým pedálom. Dieťa sa v tejto trojkolke len tak ľahko neunaví a pokiaľ áno, rodičia jednoducho nastavia predné koliesko na voľnobeh, pripoja vodiacu tyč a môže sa pokračovať vo výlete.

Detská trojkolka disponuje detskou poistkou, umiestnenou na riadidlách, vďaka ktorej môžete pokojne kontrolovať celý priebeh jazdy vášho dieťaťa. Pre svoje hračky určite využije vyklápací box na hračky nachádzajúci sa za sedadlom. Na trojkolku platí nadštandardná záruka 3 roky.

Francúzsky výrobca Smoby je popredným producentom kvalitných a spoľahlivých detských trojkoliek, predávaných po celom svete. Modro-zelená trojkolka Be Fun Blue Smoby je vítaným kamarátom a spoločníkom každého šikovného chlapca. Celkové rozmery trojkolky sú 68*52*52 cm.

Vlastnosti

  • odolný celokovový rám s pevnou konštrukciou
  • ergonomické a nastaviteľné sedadlo
  • trojbodový bezpečnostný pás
  • odnímateľná vodiaca tyč s dĺžkou 95 cm
  • možnosť nastavenia voľnobehu
  • pevný box na hračky s možnosťou vyklápania
  • detská poistka pre správny smer jazdy
  • nadštandardná záruka 3 roky
Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 15 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery68*52*52 cm
Celková výška52 cm
Rozmery balenia47*23*40 cm
Celková dĺžka68 cm
Výška rúčky95 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,6 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.