Trojkolka Baby Balade Vert Smoby so slnečníkom zeleno-biela od 10 mes

Popis produktu

Detská trojkolka Baby Balade Vert je krásna trojkolka pre chlapcov aj dievčatá, ktorá je vhodná už od 10 mesiacov. Francúzsky výrobca Smoby dbá na najmodernejší a originálny dizajn svojich hračiek, ktorý sa odráža aj na trojkolke Baby Balade. Krásna zelená farba v kombinácii s bielou je naozaj neodolateľná. Trojkolka Smoby má ergonomicky tvarované sedadlo, na ktorom dieťatko sedí veľmi pohodlne. Sedadlo zároveň podporuje správne sedenie a držanie chrbtice. Na sedadle je aj bezpečnostný pás, ktorý dieťa istí. Pre najmenšie deti je na trojkolke bezpečnostná ohrádka, ktorá tiež zabezpečí maximálnu stabilitu a ochranu počas jazdy dieťaťa. Bezpečnostná plastová ohrádka sa dá v prípade potreby odpojiť. Rodičia určite ocenia vodiacu rúčku, ktorou môžu riadiť smer jazdy dieťatka. Riadidlá na trojkolke sa dajú výškovo upraviť, podľa potreby dieťaťa. Podobne sa nastavuje aj poloha sedadla.

Trojkolka pre deti je vyrobená z kvalitných materiálov, plast na trojkolke je zamatový na dotyk. Na rodičovskej rúčke je praktické puzdro, na odloženie drobností. Deti si môžu svoje hračky odložiť do vyklápacej korby v zadnej časti trojkolky. Detská trojkolka rastie spolu s dieťaťom. Keď je menšie a nedočiahne na pedály, nožičky si môže vyložiť na stúpačky, ktoré sú vyššie. Vtedy sedí na trojkolke ako v kočíku, rodič riadi trojkolku. Dieťatko oddychuje a užíva si vozenie. Keď je väčšie, samo šliape na pedály a jazdí samostatne. Kolieska na trojkolke pre chlapcov sú vyrobené z mäkčeného plastu s gumeným pásom, preto sú veľmi tiché. Volant na trojkolke sa otáča do strán o 30°. Premyslenou súčasťou trojkolky je slnečná clona v zelenej farbe, ktorá chráni dieťatko pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Smoby je francúzsky výrobca, ktorý vyrába detské hračky a spĺňa aj tie najprísnejšie európske kritériá. Farby na hračkách Smoby podnecujú fantáziu a predstavivosť detí. Jedinečný dizajn detskej trojkolky Baby Balade v sebe odráža francúzsky cit pre krásu a precíznosť a je splneným snom každého drobca, ktorý túži samostatne jazdiť. Na trojkolke môžu deti spoznávať svet a krásy svojho najbližšieho okolia, pretekať sa s kamarátmi. Stúpačky, bezpečnostná ohrádka aj slnečná clona sa dajú z trojkolky jednoducho odpojiť, ľahko sa prispôsobí potrebám vášho dieťatka. Detská trojkolka Smoby rozvíja pohybové schopnosti dieťaťa, vplýva na rozvoj motoriky a nezabudnime ani na pohyb na čerstvom vzduchu. Je preto ideálnou pohybovou hračkou aj pre vašu ratolesť. Plast na trojkolke je jemný k detským rúčkam, je to plast zamatový na dotyk.

Vlastnosti

 • vyvýšené skladacie stúpačky
 • ochranná plastová hrazda okolo pása
 • ergonomicky tvarované sedadlo
 • trojbodový bezpečnostný pás
 • nastaviteľná výška riadidiel a sedadla
 • rodičovská rúčka na ovládanie trojkolky
 • praktická taška na odkladanie drobností
 • kvalitná kovová konštrukcia
 • francúzsky výrobca
 •  nákladná plastová korba
 • od 10 do 36 mesiacov
 • nosnosť 30 kg
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 10 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery68*52*52 cm
Celková výška68 cm
Rozmery balenia43*24*59 cm
Celková dĺžka52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,00 kg
Farbazelená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné