Trojkolka s vysokou opierkou Baby Balade Tricycle Red Smoby so slnečníkom a EVA kolesami červená od 10 mes

Popis produktu

Trojkolka Baby Balade Red je najnovšia trojkolka z dielne francúzskych návrhárov Smoby, ktorá poteší všetkých chlapcov a najmä dievčatká od 10 mesiacov. Nádherná kombinácia jemnej červenej a šedej farby pôsobí štýlovo, trojkolka sa zapáči nielen deťom, ale aj dospelým. Tvorí ju pevná kovová konštrukcia a odolné plasty, ktoré sú jemné na dotyk. Vyznačuje sa schopnosťou rásť spolu s vaším dieťaťom až do 3 rokov, pričom jazdu najmenších detí kontrolujú rodičia a neskôr môžu jazdiť samostatne. Praktický 3-bodový bezpečnostný pás sa postará o ochranu dieťaťa, ktoré sa môže spoľahnúť aj na ochrannú hrazdu okolo sedadla, ktorá zároveň slúži aj ako opierka na rúčky. O skvelý zážitok z jazdy sa postará aj klaksón s mechanickým zvukom, ktorý je umiestnený na ochrannej hrazde.

Trojkolka Baby Balade Red rastie s vašim dieťaťom v 3 krokoch

  • Trojkolka ovládaná rodičom
    V 10 mesiacoch vaše dieťa sedí pohodlne v sedadle, pričom jeho nôžky oddychujú na stúpačkách. Ergonomické sedadlo zabezpečuje príjemný pocit a oporu chrbta, dieťa je chránené slnečnou clonou.
  • Trojkolka sprevádzaná rodičom
    V 18 mesiacoch môžete dieťaťu odňať opierku chrbta, ochrannú hrazdu, stúpadlá a dieťa začína postupne pedálovať s pomocou rodičov a rodičovskej rúčky na korigovanie smeru a rýchlosti jazdy. V tomto období si dieťa užíva jazdy a buduje si stabilitu, motorické schopnosti a odvahu na svoju prvú samostatnú jazdu.
  • Klasická trojkolka
    V období 30 mesiacov je dieťa pripravené na samostatnú jazdu. Rodič môže odmontovať rodičovskú rúčku a dieťa naplno využíva trojkolku.

Ergonomické sedadlo sa dá nastaviť v 2 polohách, pričom je k nemu pripojená aj vysoká opierka na hlavu a chrbátik. V prípade únavy si deti môžu vyložiť nôžky na sklápacie stúpadlá. Malí šoféri ocenia protišmykové pedále a o skvelé jazdné vlastnosti sa starajú tiché EVA kolieska, ktoré sú vyrobené zo špeciálneho materiálu, kombinujúceho výhody klasických tichých gumených koliesok a odolného plastu. Riadidlá trojkolky majú 30-stupňovú vôľu vychýlenia do strán. Trojkolka má detskú poistku na riadidlách, vďaka ktorej rodič ovláda smer jazdy. O pohodlie rodičov pri manévrovaní detskej trojkolky sa postará nastaviteľná rodičovská rúčka, ktorá má maximálnu výšku 101 cm. 

Súčasťou trojkolky je aj odnímateľná 360° slnečná clona, ktorá uchráni dieťa pred nadmernými slnečnými lúčmi. Pre odkladanie drobností poslúži mamičkám praktická taška na rúčke a deti si svoje hračky uložia do vyklápateľného boxu umiestneného za sedadlom. Trojkolka umožňuje nastaviť systém voľnobehu na prednom kolese a taktiež uzamknutie riadidiel, čo ocení každý rodič, ktorý potrebuje mať kontrolu nad rýchlosťou a smerom jazdy. Deti si pri jazdení posilňujú svalstvo na rukách a nohách, získavajú rýchlejšie reflexy a odhad vzdialenosti.

Smoby už dlhé roky prináša deťom špičkové hračky s pravým francúzskym dizajnom. Materiál na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Produkty Smoby všestranne rozvíjajú vaše deti, formujú ich osobnosť, upútajú každé najmenšie dieťatko. Hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá a sú zárukou francúzskej kvality a nadčasového vzhľadu.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 10 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery68*52*101 cm
Celková výška101 cm
Rozmery balenia43*24*59 cm
Celková dĺžka68 cm
Výška rúčky101 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,5 / 6,3 kg
KolesáEVA wheels
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.