Trojkolka Baby Balade Rose Smoby so slnečníkom ružovo-biela od 10 mes

Popis produktu

Dievčenská trojkolka Baby Balade Rose je krásna trojkolka pre všetky dievčatká, vhodná už od 10 mesiacov. Najmodernejší dizajn a nádherná žiarivá ružová farba v kombinácii s bielou určite oslnia každú malú princeznú. Trojkolka Smoby má ergonomicky tvarované sedadlo, na ktorom dieťatko sedí veľmi pohodlne. Sedadlo zároveň podporuje správne sedenie a držanie chrbtice. Navyše má bezpečnostný pás pre zaistenie dieťaťa počas jazdy. Pre najmenšie deti je na trojkolke bezpečnostná ohrádka, ktorá tiež zabezpečí maximálnu stabilitu a ochranu. Bezpečnostná plastová ohrádka sa dá v prípade potreby odpojiť. Rodičia určite ocenia vodiacu rúčku, ktorou môžu riadiť smer jazdy dieťatka. Konštrukcia je kovová v kombinácii s odolným plastom. Plast na trojkolke pre dievčatá je zamatový na dotyk. Trojkolka pre dievča má oblé hrany, aby sa predišlo zraneniam dieťatka. Riadidlá na trojkolke sa dajú výškovo upraviť, podľa potreby dieťaťa. Podobne sa nastavuje aj poloha sedadla.

Na rodičovskej rúčke je praktická taška, na odloženie drobností. Deti si môžu svoje hračky odložiť do vyklápacej korby v zadnej časti trojkolky. Dievčenská trojkolka rastie spolu s dieťaťom. Keď je menšie a nedočiahne na pedály, nožičky si môže vyložiť na stúpačky, ktoré sú na vyššej úrovni ako pedály. Vtedy sedí na trojkolke ako v kočíku, rodič riadi smer predného kolieska. Dieťatko oddychuje a užíva si vozenie. Keď je väčšie, samo šliape na pedály a jazdí samostatne. Kolieska na trojkolke Smoby sú vyrobené z mäkčeného plastu s gumeným pásom, preto sú veľmi tiché. Volant na trojkolke sa otáča do strán o 30°. Premyslenou súčasťou trojkolky je slnečná clona v ružovej farbe, ktorá chráni dieťatko pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia.

Smoby je francúzsky výrobca, ktorý vyrába detské hračky a spĺňa aj tie najprísnejšie európske kritériá. Farby na hračkách Smoby podnecujú detskú predstavivosť a fantáziu. Jedinečný dizajn detskej trojkolky Baby Balade v sebe odráža francúzsky cit pre krásu a precíznosť a je splneným snom každého drobca, ktorý túži samostatne jazdiť. Na trojkolke môžu deti spoznávať svet a krásy svojho najbližšieho okolia, pretekať sa s kamarátmi. Stúpačky, bezpečnostná ohrádka aj slnečná clona sa dajú z trojkolky jednoducho odpojiť, ľahko sa prispôsobí potrebám vášho dieťatka. Detská trojkolka Smoby rozvíja pohybové schopnosti dieťaťa, vplýva na rozvoj motoriky a nezabudnime ani na pohyb na čerstvom vzduchu. Je preto ideálnou pohybovou hračkou aj pre vašu ratolesť. Plast na trojkolke je zamatový na dotyk, jemný k detským rukám.

Vlastnosti

 • vyvýšené skladacie stúpačky
 • ochranná plastová hrazda okolo pása
 • nastaviteľná výška riadidiel a sedadla
 • ergonomicky tvarované sedadlo
 • trojbodový bezpečnostný pás
 • rodičovská rúčka na ovládanie trojkolky
 • praktická taška na odkladanie drobností
 • kvalitná kovová konštrukcia
 • francúzsky výrobca
 • vyklápaciaplastová korba
 • od 10 mesiacov
 • hlavne pre dievčatá
 • nosnosť 30 kg
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 10 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery68*52*52 cm
Celková výška68 cm
Rozmery balenia43*24*59 cm
Celková dĺžka52 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť5,00 kg
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné