Trojkolesová kolobežka Paw Patrol Mondo oranžová od 24 mes

Popis produktu

Trojkolesová kolobežka  od talianskeho výrobcu Mondo je vynikajúca športová hračka pre všetky deti už od 2 rokov. Túto kvalitnú kolobežku si vaše dieťa môže zbaliť aj na výlet či dovolenku, pretože má nízku hmotnosť a nezaberie veľa miesta. Detská trojkolesová kolobežka v oranžovo-žltom vyhotovení zaujme každé dieťa. Kolobežka je ozdobená krásnym emblémom na riadidlách, na ktorom je obrázok animovaných psíkov z televíznej série Paw Patrol. Dokonale ladí s dizajnom kolobežky, prinesú deťom veľa radosti pri každodennej jazde.

Kolobežka pre deti Mondo má dve kolieska v zadnej časti, vďaka čomu deti ľahšie udržiavajú rovnováhu počas jazdy. Je to výborná prvá kolobežka pre najmenšie deti. Detská kolobežka je vybavená tromi kvalitnými silikónovými kolieskami, ktoré sa v prípade potreby dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. Silikónové transparentné kolieska zvyšujú pohodlnosť pri jazde a sú odolné voči prerazeniu. Kovová konštrukcia trojkolky sa vyznačuje pevnosťou a odolnosťou, vydrží vašim deťom dlhé roky. Držadlá kolobežky sú protišmykové a zároveň príjemné na dotyk. Nosnosť kolobežky je 20 kg.

Jazda na kolobežke je nielen zábavná, ale aj zdraviu prospešná aktivita. Deti posilňujú svalstvo a motoriku, určite si s ňou zamilujú pohyb a športovanie. Mondo je taliansky výrobca, ktorý vyrába kvalitné produkty z gumy, peny a PVC. Mondo je oficiálnym výrobcom mnohých licencovaných produktov známych rozprávok, seriálov a filmov. Pri jazde je doporučené používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia a lakte a prilbu, ktoré nájdete aj v našej ponuke.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené v Taliansku
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbažltá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.